• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

8.B třída

Rozvrh hodin

Hodina12345678
Od-Do

7.55 - 8.40

8.50 - 9.35

9.45 - 10.30

10.50 - 11.35

11.45 - 12.30

12.40 - 13.25

13.25. - 14.10

14.15 - 15.00

Pondělí

 

 

 

 

 

 

 

 

Úterý

 

 

 

 

 

 

 

 

Středa

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtvrtek

 

 

 

 

 

 

 

 

Pátek

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznámky:

      Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Zahlová

 

Přehled zadaných úkolů

TÝDEN 15. 6. - 19. 6. 2020 

PONDĚLÍ 15. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Souvětí souřadné a poměr mezi větami - do středy 17. 6.

ANGLICKÝ JAZYK p. uč. Zahlová Revision - Unit 5 - do středy 17. 6.

ÚTERÝ 16. 6. 2020

ZEMĚPIS, PŘÍRODOPIS  - zápis (Význam genetiky), RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK p. uč. Sikorová - TERMÍN 18. 6. 2020 (10:00)

STŘEDA 17. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK Souvětí souřadné - procvičení - do pátku 19.6.ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 18. 6. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - zápis (Kyselost a zásaditost roztoků), pracovní list (Kyseliny IV.) do 22.6. do 10:00 hodin

PÁTEK 19. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 8. 6. - 12. 6. 2020 

PONDĚLÍ 8. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Grafický rozbor souvětí - do pátku 12. 6. (dobrovolní studenti - 8.- 9. 6.)

ANGLICKÝ JAZYK p. uč. Zahlová - Just, go and - do pátku 12.6. (dobrovolní studenti - 8. - 9. 6.)

ÚTERÝ 9. 6. 2020

ZEMĚPIS, PŘÍRODOPIS - zápis (Chromozomy v jádrech buněk člověk), pracovní list (Genetika III.) do pátku 12. 6. (10:00 hodin)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 11. 6. 2020 (10:00)

STŘEDA 10. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK 

ČTVRTEK 11. 6. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - zápis Hydroxidy, pracovní list (Kyseliny III.) do 15.6. do 10:00 hodin

PÁTEK 12. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK 

 

TÝDEN 1. 6. - 5. 6. 2020 

PONDĚLÍ 1. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Dílna čtení - TERMÍN 3. 6. 2020 (10:00), ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - Liveworksheets

ÚTERÝ 2. 6. 2020

ZEMĚPIS - pracovní list Jv a V Evropa - TERMÍN 4. 6. 2020 (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Chromozomy a buněčné dělení), pracovní list (Genetika II.) - TERMÍN 5. 6. 2020 (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK -

STŘEDA 3. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK 

ČTVRTEK 4. 6. 2020

DĚJEPIS Kultura 2.poloviny 19. století - TERMÍN 11. 6. 2020 (10:00)., FYZIKA

CHEMIE  - pracovní list (Kyseliny II.) - TERMÍN 8. 6. 2020 (10:00)

PÁTEK 5. 6. 2020

MATEMATIKA, ANGLICKÝ JAZYK - Tris´s news - do neděle 20:00 dobrovolní žáci, do pondělí 8.6. do 10:00 distanční žáci

ČESKÝ JAZYK Vedlejší věty PL 32 - do neděle 20:00 dobrovolní žáci, do pondělí 8.6. do 10:00 distanční žáci

 

TÝDEN 25. 5. - 29. 5. 2020 

PONDĚLÍ 25. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK Petr Bezruč - TERMÍN 27. 5. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK  p. uč. Zahlová - Making people aware - TERMÍN 27. 5. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 26. 5. 2020

ZEMĚPIS pracovní list (Genetika I.) - TERMÍN 29. 5. (10:00), PŘÍRODOPIS, RUSKÝ JAZYK

NĚMECKÝ JAZYK - test 6. lekce - TERMÍN 26. 5. 2020 (10:00)

STŘEDA 27. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 28. 5. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - pracovní list (Kyseliny I.)- TERMÍN 1. 6. 2020 (10:00)

PÁTEK 29. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 18. 5. - 22. 5. 2020 

PONDĚLÍ 18. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK Alois Jirásek - TERMÍN 20. 5. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK p. uč. Zahlová - WB exercises - TERMÍN 20. 5. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 19. 5. 2020

ZEMĚPIS slepá mapa Evropy  - TERMÍN 21. 5. 2020 (10:00)​

PŘÍRODOPIS- zápis (Člověk a dědičnost), pracovní list - referát (Johann Gregor Mendel) - TERMÍN 22. 5. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 21. 5. 2020 (10:00)​

STŘEDA 20. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 21. 5. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE- zápis Kyseliny (dodělat), pracovní list (Oxidy, Sulfidy, Halogenidy II.) - TERMÍN 25.5. (10:00)

PÁTEK 22. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 11. 5. - 15. 5. 2020 

PONDĚLÍ 11. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYKMaryša - TERMÍN 13. 5. 2020 (10:00)​

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 13. 5. 2020 (10:00)​

                                   - p. uč. Zahlová - Have you ever climbed...?  - TERMÍN 13. 5. 2020 (10:00)​

ÚTERÝ 12. 5. 2020

ZEMĚPIS on line test - TERMÍN 14. 5. 2020 (10:00)​

PŘÍRODOPIS - pracovní list (Rizika sexuálního života) - TERMÍN 15. 5. (10:00), RUSKÝ JAZYK

NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 14. 5. 2020 (10:00)​

STŘEDA 13. 5. 2020

MATEMATIKA - obvod kruhu, kružnice - výklad a procvičení - TERMÍN 15. 5. (10:00)

ČESKÝ JAZYK - Podřadné souvětí - TERMÍN 15. 5. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK -  p. uč. Zahlová - Ever never - TERMÍN 15. 5. (10:00)

ČTVRTEK 14. 5. 2020

DĚJEPIS - Viktoriánská Anglie, Válka Severu proti Jihu - TERMÍN 21. 5. (10:00), FYZIKA

CHEMIE - zápis Kyseliny (slidy 1 - 6), pracovní list (Oxidy, Sulfidy, Halogenidy) - TERMÍN 18. 5. 2020 (10:00)

PÁTEK 15. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 4. 5. - 8. 5. 2020 

PONDĚLÍ 4. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK České nebe - TERMÍN 6. 5. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK -  p. uč. Zahlová - Listening  - TERMÍN 6. 5. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 5. 5. 2020

ZEMĚPIS  - opakování střední Evropy - TERMÍN 7. 5. 2020 (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Rizika sexuálního života), pracovní list (Rozmnožovací soustava II.) - TERMÍN 7. 5. 2020 (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 7. 5. 2020 (10:00)

STŘEDA 6. 5. 2020

MATEMATIKA - vyjádření neznámé ze vzorce a procvičení - TERMÍN 11. 5. 2020 (10:00), ČESKÝ JAZYK

ANGLICKÝ JAZYK  p. uč. Zahlová - RR časopis - USA - TERMÍN 11. 5. 2020 (10:00)

ČTVRTEK 7. 5. 2020

DĚJEPIS Poměry-procvičování - TERMÍN 11. 5. 2020 (10:00), FYZIKA 

CHEMIE - pracovní list (Halogenidy) - TERMÍN 11. 5. 2020 (10:00)

 

TÝDEN 27. 4. - 30. 4. 2020 

PONDĚLÍ 27. 4. 2020

MATEMATIKA - náročnější typy slovních úloh řešených rovnicemi a procvičení - TERMÍN 29. 4. 2020

ČESKÝ JAZYK Karel Havlíček Borovský - TERMÍN 29. 4. 2020

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - Ambitions - TERMÍN 29. 4. 2020

ÚTERÝ 28. 4. 2020

ZEMĚPIS - Slovensko, mapa střední Evropy - TERMÍN 30. 4. (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Rozmnožovací soustava - dodělat), pracovní list (Rozmnožovací soustava I.) - TERMÍN 30. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 30. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 29. 4. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK Poměry u několikanásobných větných členů  - TERMÍN 4. 5. 2020

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - Experiences - Zkušenosti - TERMÍN 4. 5. 2020

ČTVRTEK 30. 4. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - pracovní list (Sulfidy) - TERMÍN 4. 5. 2020 (10:00)

TÝDEN 20. 4. - 24. 4. 2020 

PONDĚLÍ 20. 4. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Božena Němcová - život a dílo - TERMÍN  22. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - Opakování - TERMÍN 22. 4. (10:00)

                                  - p. uč. Hodný - TERMÍN 21. 4. 2020 (24:00)

ÚTERÝ 21. 4. 2020

ZEMĚPISPŘÍRODOPIS - zápis (Rozmnožovací soustava) slidy 1 - 10, pracovní list (Sluch, chuť, čich)-TERMÍN 24. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 23. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 22. 4. 2020

MATEMATIKA - další typy slovních úloh řešených rovnicemi a procvičení - TERMÍN  24. 4. 2020, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 23. 4. 2020

DĚJEPIS Revoluční rok 1848 v rakouské monarchii - TERMÍN 30. 4. , FYZIKA

CHEMIE - zápis (Halogenidy), pracovní list (Oxidy II.) - TERMÍN 27. 4. 2020  (10:00)

PÁTEK 24. 4. 2020

MATEMATIKA další tyty úloh - slovní úlohy řešené rovnicemi - TERMÍN  27. 4. 2020

ČESKÝ JAZYK Hlasování o úvahách- TERMÍN 30. 4.

ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 13. 4. - 17. 4. 2020 

ÚTERÝ 14. 4. 2020

ZEMĚPIS

PŘÍRODOPIS - zápis (Smyslové ústrojí - sluch, chuť, čich) + nákres a popis ucha, pracovní list (Hmat, Zrak) - TERMÍN 17. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 16. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 15. 4. 2020

MATEMATIKA - slovní úlohy řešené rovnicemi - TERMÍN 17. 4. 2020, ČESKÝ JAZYK 

ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 16. 4. 2020

DĚJEPIS , FYZIKA, CHEMIE - zápis (Sulfidy), pracovní list (Oxidy I.) - TERMÍN 20. 4. (10:00) 

PÁTEK 17. 4. 2020

MATEMATIKA - slovní úlohy řešené rovnicemi - TERMÍN 20. 4. (10:00), ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 6. 4. - 8. 4. 2020

PONDĚLÍ 6. 4. 2020

MATEMATIKA - příklady k procvičení (řešení rovnic) -TERMÍN 8. 4. 2020 (10:00), ČESKÝ JAZYK 

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 8. 4. 2020 (10:00)

                                  - p. uč. Hodný - TERMÍN 8. 4. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 7. 4. 2020

ZEMĚPIS- mapky státu - TERMÍN 8. 4. 2020 (10:00)​

PŘÍRODOPIS - zápis (Smyslové ústrojí - úvod, hmat, zrak) + nákres a popis oka,

pracovní list (Žlázy s vnitřním vyměšováním) - TERMÍN 14. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 14. 4. (10:00)

STŘEDA 8. 4. 2020

MATEMATIKA - procvičení rovnic a teoretický úvod  - slovní úlohy řešené rovnicemi - TERMÍN 15. 4. 2020 (10:00)​

ČESKÝ JAZYK- Větné členy - TERMÍN 15. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 15. 4. 2020 (10:00)

                                     - p. uč. Zahlová - The Big Apple, Wocabee- TERMÍN 15. 4. 2020 

TÝDEN 30. 3. - 3. 4. 2020

PONDĚLÍ 30. 3. 2020

MATEMATIKA - rovnice s jmenovatelem - TERMÍN 1. 4. 2020 (10:00), ČESKÝ JAZYK - Faust - TERMÍN 1. 4. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - Kids - TERMÍN 1. 4. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 31. 3. 2020

ZEMĚPIS - TOP 20 

PŘÍRODOPIS  - zápis (Žlázy s vnitřním vyměšováním), pracovní list (Hygiena duševní činnosti) - TERMÍN 3. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK/NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 3. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 1. 4. 2020

MATEMATIKA - další typy úloh - rovnice s jmenovatelem - TERMÍN 3. 4. 2020 (10:00)

ČESKÝ JAZYK Přístavek, předmět, rozbor věty PL10, PL 11 - TERMÍN 3. 4. (10:00)​

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Zahlová - Fool´s Day - song - TERMÍN 3. 4. (10:00)

ČTVRTEK 2. 4. 2020

DĚJEPIS - Národní obrození - TERMÍN 16 .4. (10:00), FYZIKA, CHEMIE - pracovní list (Dvouprvkové sloučeniny) - TERMÍN 6. 4. (10:00)

PÁTEK 3. 4. 2020

MATEMATIKA - další typy rovnic s jmenovatelem a procvičení - TERMÍN 6. 4. 2020 

ČESKÝ JAZYK Jaký bych já byl učitel? -TERMÍN 15. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová  - TERMÍN 6. 4. (10:00)

                                   - p. uč. Zahlová - Everyday English - TERMÍN 6. 4. (10:00)

TÝDEN 23. - 27. 3. 2020

PONDĚLÍ 23. 3. 2020

MATEMATIKA - TERMÍN 25. 3. (8:00), ČESKÝ JAZYK - Hugo: Chrám Matky Boží -  TERMÍN 25. 3. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - The tailor of Swaffham- poslech, čtení -TERMÍN 25. 3. (10:00)

                                 - p. uč. Sikorová - TERMÍN 25. 3. (12:00)

ÚTERÝ 24. 3. 2020

ZEMĚPIS - pracovní list Německo - TERMÍN 26. 3.  (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Nervová soustava, dodělat, slide 20 - 33), pracovní list (Nervová soustava 2) - TERMÍN 27. 3. (10:00)

RUSKÝ JAZYK - TERMÍN 31. 3. (10:00), NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 27. 3. (10:00)

STŘEDA 25. 3. 2020

MATEMATIKA - řešení rovnic s užitím algebraických vzorců a procvičení

ČESKÝ JAZYK - druhy přívlastků, interpunkce - TERMÍN 27. 3. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Hodný  - TERMÍN 27. 3. 2020 (10:00)

                                  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 27. 3. 2020 (10:00)

                                  - p. uč. Zahlová - Somebody, Something - TERMÍN 27. 3. (10:00)

ČTVRTEK 26. 3. 2020

DĚJEPIS - Rakouská monarchie 1815-1848. Národní obrození. - TERMÍN 2. 4. (10:00)

FYZIKA, CHEMIE - zápis (Oxidy), pracovní list (Chemické prvky + koncovky) - TERMÍN 30. 3. (10:00)

PÁTEK 27. 3. 2020

MATEMATIKA - rovnice se společným jmenovatelem - TERMÍN 30. 3. (10:00)

ČESKÝ JAZYK- Jak se to mohlo stát - sloh -TERMÍN 3. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 31. 3. (10:00)

                                  - p. uč. Hodný - TERMÍN 30. 3. 2020 (10:00)

                                  - p. uč. Zahlová - Direction - TERMÍN 30. 3. (10:00)

 

TÝDEN 16. - 20. 3. 2020

PONDĚLÍ 16. 3. 2020

MATEMATIKA - TERMÍN 17. 3. (8:00), FYZIKA - TERMÍN 23. 3. 2020

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 18. 3. (12:00)

                                  - p. uč. Hodný

NĚMECKÝ JAZYK   - p. uč. Sikorová - TERMÍN 19. 3. (12:00)

ÚTERÝ 17. 3. 2020

ČESKÝ JAZYK - TERMÍN 18. 3. (10:00), RUSKÝ JAZYK, DĚJEPIS - TERMÍN 19. 3. 2020

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - TERMÍN 19. 3. (10:00)

                                  - p. uč. Hodný

MATEMATIKA - TERMÍN 18. 3. (8:00), CHEMIE - zápis (Polokovy), pracovní list (Křížovka - prvky) - TERMÍN 18.3. (10:00)

STŘEDA 18. 3. 2020

ČESKÝ JAZYK - TERMÍN 20. 3. (18:00), MATEMATIKA - TERMÍN 19. 3.2020 (8:00)

ČTVRTEK 19. 3. 2020

MATEMATIKA -TERMÍN 23. 3. 2020, ZEMĚPIS - top20 - TERMÍN  20. 3. 2020

DĚJEPIS - TERMÍN 24. 3. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - TERMÍN 23. 3. (10:00)

                                 - p. uč. Sikorová - TERMÍN 23. 3. (14:00)

NĚMECKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 25. 3. (14:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Nervová soustava) + nákres neuronu + popis, pracovní list (Kožní soustava) - TERMÍN 20. 3. (10:00)

PÁTEK 20. 3. 2020

PŘÍRODOPIS - zápis (Centrální nervová soustava), pracovní list (Nervová soustava 1) - TERMÍN 21. 3. (10:00)

CHEMIE - zápis (Dvouprvkové sloučeniny), pracovní list (Oxidační číslo) - TERMÍN 21.3. (10:00)

ČESKÝ JAZYK - TERMÍN 23. 3. (10:00) 

 

 TÝDEN 11. - 13. 3. 2020

STŘEDA 11. 3. 2020

MATEMATIKA - VÝRAZY, TERMÍN 12. 3.  (10.00), FYZIKA - TERMÍN:  13. 3. (10:00)

ČESKÝ JAZYK  - PL č.1- příslovečná určení, PL č.2 - pravopis, zaslat Orbis pictus - TERMÍN 13. 3. (18:00)

ČTVRTEK 12. 3. 2020

ZEMĚPIS - pracovní list Rakousko - TERMÍN 17. 3. 2020, PŘÍRODOPIS - zápis (Vylučovací soustava), pracovní list TERMÍN 13.3. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK p. uč. Sikorová - prezentace TERMÍN 17. 3.  (10:00)

MATEMATIKA - TERMÍN  16. 3. (8:00)

PÁTEK 13. 3. 

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Hodný, PŘÍRODOPIS - zápis, nákres, otisk (Kožní soustava), CHEMIE - zápis (Síra, Fosfor), chemické prvky

 

FOTOGALERIE