• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

8.A třída

Rozvrh hodin

Hodina12345678
Od-Do

7.50 - 8.35

8.45 - 9.35

9.45 - 10.30

10.50 - 11.35

11.45 - 12.30

12.40 - 13.25

13.25 -14.10

14.15 - 15.00

Pondělí

 

 

 

 

 

 

 

 

Úterý

 

 

 

 

 

 

 

 

Středa

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtvrtek

 

 

 

 

 

 

 

 

Pátek

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznámky:

 

Třídní učitel: Mgr. Tomáš Ryba

 

Přehled zadaných úkolů

TÝDEN 15. 6. - 19. 6. 2020 

PONDĚLÍ 15. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Souvětí souřadné a poměr mezi větami - do středy 17. 6.ANGLICKÝ JAZYK

ÚTERÝ 16. 6. 2020

ZEMĚPIS, PŘÍRODOPIS -  zápis (Význam genetiky), RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK p. uč. Sikorová - TERMÍN 18. 6. 2020 (10:00)

STŘEDA 17. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Souvětí souřadné - procvičení - do pátku 19.6.

ANGLICKÝ JAZYK p. uč. Sikorová - TERMÍN 19. 6. 2020 (10:00)

ČTVRTEK 18. 6. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - zápis (Kyselost a zásaditost roztoků), pracovní list (Kyseliny IV.) do 22.6. do 10:00 hodin

PÁTEK 19. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYKp. uč. Sikorová - TERMÍN 15. 6. 2020 (10:00)

 

TÝDEN 8. 6. - 12. 6. 2020 

PONDĚLÍ 8. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Grafický rozbor souvětí - do pátku 12. 6. (dobrovolní studenti - 8.- 9. 6.)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 10. 6. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 9. 6. 2020

ZEMĚPIS, PŘÍRODOPIS - zápis (Chromozomy v jádrech buněk člověk), pracovní list (Genetika III.) do pátku 12. 6. (10:00 hodin)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 11. 6. 2020 (10:00)

STŘEDA 10. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 12. 6. 2020 (10:00)

ČTVRTEK 11. 6. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - zápis Hydroxidy, pracovní list (Kyseliny III.) do 15.6. do 10:00 hodin

PÁTEK 12. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 1. 6. - 5. 6. 2020 

PONDĚLÍ 1. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Dílna čtení - TERMÍN 3. 6. 2020 (10:00), ANGLICKÝ JAZYK - TERMÍN 3. 6. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 2. 6. 2020

ZEMĚPIS- pracovní list Jv a V Evropa - TERMÍN 4. 6. 2020 (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Chromozomy a buněčné dělení), pracovní list (Genetika II.) - TERMÍN 5. 6. 2020 (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK 

STŘEDA 3. 6. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK - TERMÍN 5. 6. 2020 (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK

ČTVRTEK 4. 6. 2020

DĚJEPIS - Kultura 2.poloviny 19. století - TERMÍN 11. 6. 2020 (10:00)., FYZIKA 

PÁTEK 5. 6. 2020

MATEMATIKA, ANGLICKÝ JAZYK

ČESKÝ JAZYK - Vedlejší věty PL 32 - do neděle 20:00 dobrovolní žáci, do pondělí 8.6. do 10:00 distanční žáci 

 

TÝDEN 25. 5. - 29. 5. 2020 

PONDĚLÍ 25. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Petr Bezruč - TERMÍN 27. 5. 2020 (10:00)​

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 27. 5. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 26. 5. 2020

ZEMĚPIS - pracovní list (Genetika I.) - TERMÍN 29. 5. (10:00), PŘÍRODOPIS, RUSKÝ JAZYK

NĚMECKÝ JAZYK - test 6. lekce - TERMÍN 26. 5. 2020 (10:00)

STŘEDA 27. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK  - TERMÍN 29. 5. 2020 (10:00)

ČTVRTEK 28. 5. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - pracovní list (Kyseliny I.)- TERMÍN 1. 6. 2020 (10:00)

 

PÁTEK 29. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 18. 5. - 22. 5. 2020 

PONDĚLÍ 18. 5. 2020

MATEMATIKA - pracovní sešit - výpočet poloměru a průměru kruhu a kružnice

ČESKÝ JAZYK - Alois Jirásek - TERMÍN 20. 5. 2020 (10:00)​

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 20. 5. 2020 (10:00)​

ÚTERÝ 19. 5. 2020

ZEMĚPIS - slepá mapa Evropy  - TERMÍN 21. 5. 2020 (10:00)​

PŘÍRODOPIS - zápis (Člověk a dědičnost), pracovní list - referát (Johann Gregor Mendel) - TERMÍN 22. 5. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 21. 5. 2020 (10:00)​

STŘEDA 20. 5. 2020

MATEMATIKA - pracovní list - slovní úlohy na obvod kružnice, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 21. 5. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - zápis Kyseliny (dodělat), pracovní list (Oxidy, Sulfidy, Halogenidy II.) - TERMÍN 25.5. (10:00)

PÁTEK 22. 5. 2020

MATEMATIKA - opakování obvodu kružnice - test, zápis Obsah kruhu, ČESKÝ JAZYK

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 25. 5. 2020 (10:00)

 

TÝDEN 11. 5. - 15. 5. 2020 

PONDĚLÍ 11. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Maryša - TERMÍN 13. 5. 2020 (10:00)​

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 13. 5. 2020 (10:00)​

ÚTERÝ 12. 5. 2020

ZEMĚPIS - on line test - TERMÍN 14. 5. 2020 (10:00)​

PŘÍRODOPIS - pracovní list (Rizika sexuálního života) - TERMÍN 15. 5. (10:00), RUSKÝ JAZYK

NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 14. 5. 2020 (10:00)​

STŘEDA 13. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 15. 5. 2020 (10:00)

ČTVRTEK 14. 5. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - zápis Kyseliny (slidy 1 - 6), pracovní list (Oxidy, Sulfidy, Halogenidy) - TERMÍN 18. 5. 2020 (10:00)

PÁTEK 15. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK

 

TÝDEN 4. 5. - 8. 5. 2020 

PONDĚLÍ 4. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - České nebe - TERMÍN 6. 5. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 6. 5. 2020 (10:00), p. uč. Zahlová - Listening  - TERMÍN 6. 5. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 5. 5. 2020

ZEMĚPIS - opakování střední Evropy - TERMÍN 7. 5. 2020 (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Rizika sexuálního života), pracovní list (Rozmnožovací soustava II.) - TERMÍN 7. 5. 2020 (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 7. 5. 2020 (10:00)

STŘEDA 6. 5. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 7. 5. 2020 (10:00)p. uč. Zahlová - RR časopis - USA - TERMÍN 11. 5. 2020 (10:00)

ČTVRTEK 7. 5. 2020

DĚJEPIS Poměry-procvičování - TERMÍN 11. 5. 2020 (10:00), FYZIKA

CHEMIE  - pracovní list (Halogenidy)- TERMÍN 11. 5. 2020 (10:00)

 

TÝDEN 27. 4. - 30. 4. 2020 

PONDĚLÍ 27. 4. 2020

MATEMATIKA - slovní úlohy, ČESKÝ JAZYK - Karel Havlíček Borovský - TERMÍN 29. 4.

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 29. 4. 2020 (10:00)​

ÚTERÝ 28. 4. 2020

ZEMĚPIS - Slovensko, mapa střední Evropy - TERMÍN 30. 4. (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Rozmnožovací soustava - dodělat), pracovní list (Rozmnožovací soustava I.) - TERMÍN 30. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 30. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 29. 4. 2020

MATEMATIKA - pracovní list, ČESKÝ JAZYK - Poměry u několikanásobných větných členů  - TERMÍN 4. 5. 2020

ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 30. 4. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - pracovní list (Sulfidy) - TERMÍN 4. 5. 2020 (10:00)

TÝDEN 20. 4. - 24. 4. 2020 

PONDĚLÍ 20. 4. 2020

MATEMATIKA - prezentace - slovní úlohyČESKÝ JAZYK - Božena Němcová - život a dílo - TERMÍN  22. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 22. 4. 2020 (10:00)

                                 - p. uč. Hodný - TERMÍN 21. 4. 2020 (24:00)

ÚTERÝ 21. 4. 2020

ZEMĚPISPŘÍRODOPIS - zápis (Rozmnožovací soustava) slidy 1 - 10, pracovní list (Sluch, chuť, čich)-TERMÍN 24. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK - p. uč. Hodný - TERMÍN 27. 4. 2020 (24:00)

NĚMECKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 23. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 22. 4. 2020

MATEMATIKA- slovní úlohy - pracovní sešit, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 24. 4. 2020 

ČTVRTEK 23. 4. 2020

DĚJEPIS - Revoluční rok 1848 v rakouské monarchii - TERMÍN 30. 4. , FYZIKA, CHEMIE - zápis (Halogenidy), pracovní list (Oxidy II.) - TERMÍN 27. 4. 2020 (10:00)

PÁTEK 24. 4. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Hlasování o úvahách- TERMÍN 30. 4., ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 27. 4. 2020, p. uč. Zahlová - Unit 4 test - TERMÍN 27. 7.

 

TÝDEN 13. 4. - 17. 4. 2020 

ÚTERÝ 14. 4. 2020

ZEMĚPIS

PŘÍRODOPIS - zápis (Smyslové ústrojí - sluch, chuť, čich) + nákres a popis ucha, pracovní list (Hmat, Zrak) - TERMÍN 17. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 16. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 15. 4. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK 

ANGLICKÝ JAZYK

ČTVRTEK 16. 4. 2020

DĚJEPIS , FYZIKA, CHEMIE - zápis (Sulfidy), pracovní list (Oxidy I.) - TERMÍN 20. 4. (10:00)

PÁTEK 17. 4. 2020

MATEMATIKA - písemka lineární rovnice + logické úlohy, ČESKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK, p. uč. Sikorová - TERMÍN 20. 4. 2020

 

TÝDEN 6. 4. - 8. 4. 2020

PONDĚLÍ 6. 4. 2020

MATEMATIKA - video + procvičování lineárních rovnic, ČESKÝ JAZYK - Větné členy - TERMÍN 15. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová  - TERMÍN 8. 4. 2020 (10:00), p. uč. Hodný  - TERMÍN 8. 4. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 7. 4. 2020

ZEMĚPIS - mapky státu - TERMÍN 8. 4. 2020 (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Smyslové ústrojí - úvod, hmat, zrak) + nákres a popis oka,

pracovní list (Žlázy s vnitřním vyměšováním) - TERMÍN 14. 4. (10:00 hodin)

RUSKÝ JAZYK, NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 14. 4. (10:00)

STŘEDA 8. 4. 2020

MATEMATIKA - zápis + 2 křížovky na lineární rovnice, ČESKÝ JAZYK

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 15. 4. 2020 (10:00)

                                     - p. uč. Zahlová - The Big Apple, Wocabee- TERMÍN 15. 4. 2020 

 

TÝDEN 30. 3. - 3. 4. 2020

PONDĚLÍ 30. 3. 2020

MATEMATIKA - pracovní list, ČESKÝ JAZYK -  Faust - TERMÍN 1. 4. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - Kids - TERMÍN 1. 4. 2020 (10:00)

ÚTERÝ 31. 3. 2020

ZEMĚPIS - TOP 20

PŘÍRODOPIS - zápis (Žlázy s vnitřním vyměšováním), pracovní list (Hygiena duševní činnosti) - TERMÍN 3. 4. (10:00)

RUSKÝ JAZYK/NĚMECKÝ JAZYK- TERMÍN 3. 4. 2020 (10:00)

STŘEDA 1. 4. 2020

MATEMATIKA - pracovní sešit - rovnice, ČESKÝ JAZYK - Přístavek, předmět, rozbor věty PL10, PL 11 - TERMÍN 3. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - Fool´s Day - song - TERMÍN 3. 4. (10:00)

ČTVRTEK 2. 4. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - pracovní list (Dvouprvkové sloučeniny) - TERMÍN 6. 4. (10:00)

PÁTEK 3. 4. 2020

MATEMATIKA - pracovní list s tajenkou, ČESKÝ JAZYK - Jaký bych já byl učitel? -TERMÍN 15. 4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová  - TERMÍN 6. 4. (10:00)

 

TÝDEN 23. - 27. 3. 2020

PONDĚLÍ 23. 3. 2020

MATEMATIKA - prezentace, křížovka + pracovní sešit, ČESKÝ JAZYK - Hugo: Chrám Matky Boží -  TERMÍN 25. 3. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYKA - p. uč. Zahlová -The tailor of Swaffham- poslech, čtení -TERMÍN 25. 3. (10:00)

                                    - p. uč. Sikorová - TERMÍN 25. 3. (12:00)

ÚTERÝ 24. 3. 2020

ZEMĚPIS - pracovní list Německo - TERMÍN 26. 3. 2020 (10:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Nervová soustava, dodělat, slide 20 - 33), pracovní list (Nervová soustava 2) - TERMÍN 27. 3. (10:00)

RUSKÝ JAZYK - TERMÍN 31. 3. (10:00), NĚMECKÝ JAZYK - TERMÍN 27. 3. 2020 (10:00)

STŘEDA 25. 3. 2020

MATEMATIKA - zápis, ČESKÝ JAZYK - druhy přívlastků, interpunkce - TERMÍN 27. 3. 2020 (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK  - p. uč. Hodný  - TERMÍN 27. 3. 2020 (10:00)

                                  - p. uč. Sikorová - TERMÍN 27. 3. 2020 (10:00)

                                  - p. uč. Zahlová - Somebody, Something - TERMÍN 27. 3. (10:00)

ČTVRTEK 26. 3. 2020

DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE - zápis (Oxidy), pracovní list (Chemické prvky + koncovky) - TERMÍN 30. 3. (10:00)

PÁTEK 27. 3. 2020

MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK - Jak se to mohlo stát - sloh -TERMÍN 3.4. (10:00)

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 31. 3. 2020 (10:00)

                                 - p. uč. Hodný - TERMÍN 30. 3. 2020 (10:00)

                                 - p. uč. Zahlová - Direction - TERMÍN 30. 3. (10:00)

 

TÝDEN 16. - 20. 3. 2020

PONDĚLÍ 16. 3. 2020

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 18. 3. (12:00)

                                 - p. uč. Hodný

NĚMECKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 19. 3. (12:00)

PŘÍRODOPIS - zápis (Nervová soustava) + nákres + popis neuronu, pracovní list (Kožní soustava) -TERMÍN 17. 3. (10:00)

CHEMIE - zápis (Dvouprvkové sloučeniny), chemické prvky, pracovní list (Křížovka) - TERMÍN 17. 3. (10:00)

FYZIKA - TERMÍN 23. 3. 2020, MATEMATIKA - pracovní sešit

ÚTERÝ 17. 3. 2020

ČESKÝ JAZYK - TERMÍN 18. 3. (10:00), RUSKÝ JAZYK, DĚJEPIS - TERMÍN 19. 3. 2020

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - TERMÍN 19. 3. (10:00)

                                 - p. uč. Hodný

CHEMIE - pracovní list (Oxidační čísla - správnost) - TERMÍN 18. 3. (10:00)

STŘEDA 18. 3. 2020

ČESKÝ JAZYK - TERMÍN 20. 3. (18:00) , MATEMATIKA - pracovní sešit

ČTVRTEK 19. 3. 2020

ZEMĚPIS - top20 - TERMÍN  20. 3. 2020, DĚJEPIS - TERMÍN 24. 3. (10:00), MATEMATIKA - pracovní list

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Zahlová - TERMÍN 23. 3. (10:00)

                                 - p. uč. Sikorová - TERMÍN 23. 3. (14:00)

NĚMECKÝ JAZYK - p. uč. Sikorová - TERMÍN 25. 3. (14:00)

PÁTEK 20. 3. 2020

PŘÍRODOPIS - zápis (Centrální nervová soustava), pracovní list (Nervová soustava 1) - TERMÍN 21. 3. (10:00)

ČESKÝ JAZYK - TERMÍN 23. 3. (10:00), MATEMATIKA - cvičení v pracovním sešitě

 

TÝDEN 11. - 13. 3. 2020

STŘEDA 11. 3. 2020

FYZIKA - TERMÍN 13. 3. (10:00), MATEMATIKA - cvičení 

ČESKÝ JAZYK- PL č.1- příslovečná určení, PL č.2 - pravopis, zaslat Orbis pictus - TERMÍN 13. 3.  (18:00)

ČTVRTEK 12. 3. 2020

ZEMĚPIS - pracovní list Rakousko - TERMÍN 17.3. 2020, DĚJEPIS -   TERMÍN 23. 3. (10:00)

RUSKÝ JAZYK, ANGLICKÝ JAZYK p. uč. Sikorová - prezentace -TERMÍN 17. 3.  (10:00)

MATEMATIKA - Zápis a oprava domácího úkolu ze středy

PÁTEK 13. 3.

ANGLICKÝ JAZYK - p. uč. Hodný, PŘÍRODOPIS - zápis, nákres, otisk (Kožní soustava), MATEMATIKA -  pracovní sešit

Fotogalerie