• školní družina a klub

POZVÁNKA

  

 

 

 

 

Vítejte na stránkách školní družiny a klubu Slavkov

 

 

 

Zjistěte co se u nás aktuálně děje

SNĚHULÁCI PRO AFRIKU

11.05.2021
Letos poprvé se naše škola, respektive školní družina zúčastnila projektu Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe dostat se ke vzdělání. Akci organizuje nezisková organizace Kola pro Afriku ve spolupráci s Gymnáziem, Ostrava – Hrabůvka. V letošním roce probíhal již 9. ročník této akce, zúčastnilo se jí 1384 dětí, které společně zaplavily Českou republiku 2048 sněhuláky z různých materiálů a celkově se vybrala částka 73 413 Kč.
číst více

Den Země v ŠD

23.04.2021
22. duben je věnovaný planetě Zemi. Cílem moderních oslav Dne Země je upozornit na dopady lidského chování na životní prostředí a hledání možných preventivních řešení těchto problémů. Také s dětmi školní družiny jsme si povídali o tom, jak můžeme přírodě pomoci.
číst více

Drakiáda 2020

11.10.2020
V pátek 9. 10. jsme se s více jak čtyřmi desítkami dětí vydali na Vetřák,kde se konala již tradiční Drakiáda ŠD. Počasí nám přálo, sluníčko nás hřálo a modré nebe bylo rázem plné dráčků nejrůznějších barev a tvarů. Letadla,ryby, smajlíci,spidermani, tygři a mnoho dalších dráčků se prohánělo po obloze.
číst více