• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Škola - Úspěchy

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024

 

VĚDOMOSTNÍ 

Viktorie Mičková 9.B okresní kolo Matematické olympiády 1.místo, postup do krajského kola

Tomáš Mikolajek 5.tř. okresní kolo Matematické olympiády 18.místo

Petra Hlávková 8.A     12. místo v okresním kole dějepisné olympiády

Šarlota Lhotská 8.A - úspěšná řešitelka okresního kola fyzikální olympiády

Lukáš Hadámek 9.A - úspěšný řešitel okresního kola fyzikální olympiády

Metoděj Světlík 9.B - úspěšný řešitel okresního kola fyzikální olympiády

Sabina Mašlaňová 8.A - 5.místo v okresním kole biologické olympiády

Šimon Tichý  - 3. místo  a úspěšný řešitel okresního kola matematické olympiády kategorie Z8

Tereza Košárková  - 11. místo a úspěšná řešitelka okresního kola matematické olympiády kategorie Z7

Viktorie Mičková 9.B - 13. místo úspěšná řešitelka krajské kolo matematické olympiáda kategorie Z9

 

SPORTOVNÍ

Přespolní běh (4. - 5. třída)

jednotlivci: 1. MÍSTO Kevin Kubín

                     19. MÍSTO Aneta Šenková 

                 

družstva:   10. MÍSTO chlapci

                    11. MÍSTO děvčata 

Oliver Strnadel 5.tř. -  3.místo v soutěži ŠD v plavání

Okresního finále v minifotbale chlapců kategorie IV. - 6. místo v okrese Opava

Sestava:  Tobiáš Kostřiba, Erik Steiner, David Trojančík, Michal Vožníček, Marek Kubala, Jakub Gregořica, Daniel Plachký, Konstantin Stojakovič, Daniel Krivošič

 

Přespolní běh (6.- 9. třída)

jednotlivci:  1. MÍSTO Tadeáš Endrych

                      3. MÍSTO Kateřina Režnarová

                      4. MÍSTO Daniel Dušek

                      5. MÍSTO  Sabina Mašlaňová                 

                  

družstva: 3. MÍSTO, 5. MÍSTO, 2x 6. MÍSTO

 

3. MÍSTO vybíjená ŠD

- Anna Trojančíková, David Hellebrand, Damián Gavenda, Bohdan Mudrych, Adéla Zahlová, Nikolas Düresch, Vojtěch Juchelka, David Kadaňka, Maxmilián Valeček, Noam Zillbermann, Jakub Holý, Matyáš Plch

1. MÍSTO - ŠPLH OKRES 4. a 5. třída - Vojtěch Putík, Kevin Kubín, Valentýna Rychterová, Damián Gavenda, Kristýna Korbelová, Anna Trojančíková, Anna Plchová 

1. MÍSTO - ŠPLH OKRES - Anna Ryplová

1. MÍSTO - ŠPLH OKRES  9. třídy - David Trojančík, Daniel Plachký, Tomáš Chodura, Tobiáš Kostřiba

1. MÍSTO - ŠPLH OKRES - Tobiáš Kostřiba

 

Krajské kolo soutěže ve štafetovém běhu - 11. místo

Účastníci štafety:

Eliška Šnajdrová, Libor Kuděla, Karolína Putíková, Daniel Šenk, Zona Stojakovic´, Tomáš Žůrek, Karin Juráková, Jan Derich, Viktorie Korbelová, Tomáš Petzuch, Eliška Juríková, Vojtěch Putík, Viktorie Losertová, Oliver Strnadel, Valentýna Richterová, Kevin Kubín

 

Okresního finále turnaje McDonalďs Cup

8. místo

Sestava 1.-3. třída: Mikoláš Hruška, Daniel Šenk, Libor Kuděla, Adam Obludník, Damián Šenk, Štěpán Oslizlo, Antonín Novobilský, Daniel Celta, Jan Derich, Štěpán Vlček, Tomáš Žůrek, Jakub Bajgar

3. místo

Sestava 4.-5. třída: David Kadaňka, David Hellebrand, Damián Gavenda, Jakub Holý, Mikuláš Cahel, Nikola Garšic, Kevin Kubín, Vojtěch Putík, Matyáš Oslizlo, Oliver Strnadel, Bohdan Mudrych

 

Opavská liga ve florbale 

2. místo

Tomáš Kubala, Nikola Garšic, Štěpán Gregořica, Šimon Klapetek, Michal Němec, Tobiáš Lelovský, Mikuláš Němec, Ondřej Hanel, Maxmilián Váleček, Christan Kostera.               

 

Okresního finále v atletickém čtyřboji

Chlapci ve složení Tadeáš Endrych, Daniel Dušek, Adam John, Štěpán Gregořica a Matyáš Srnka skončili na celkovém 7. místě.

Děvčata ve složení Tereza Košárková, Eliška Mudrychová, Eliška Zahlová, Stela Rychtová a Sarah Mazurová skončila na celkovém 9. místě.

Vynikajícího výsledku dosáhl Tadeáš Endrych, který mezi jednotlivci skončil na celkovém 4. místě.  

 

VÝTVARNÉ, TECHNICKÉ, HUDEBNÍ, ostatní

GEOŠIFRA

Tým 9. A ve složení David Trojančík, Adam Klepáč, Jakub Salibor a Matěj Borč obsadili 15. místo celkem z 30-ti týmů. 

Tým 9. B ve složení Viktorie Mičková, Filip Benešl, Metoděj Světlík a Kosta Stojakovič se umístili na 8. příčce

 

Šachový turnaj - 1. stupeň - 3. místo

6. MÍSTO okresní přebor škol v šachu - Petr Hellebrand, Michal Němec, Václav Juchelka, Daniel Krivošič, Daniel Plachký 

 

12. ročník mezinárodní zahrádkářské soutěže

14. MÍSTO Eliška Zahlová

18. MÍSTO Kryštof Klein

24. MÍSTO Magdaléna Frýbová

 

1. a 2.  MÍSTO - ADVENT NA ZEMĚDĚLCE - ADVENTNÍ PŘÁNÍ ŠD

 

FINÁLOVÉ KOLO ARMÁDNÍ SOUTĚŽE WOLFRAM 

2. MÍSTO - Natálie Režnarová, Marek Kubala, Daniel Plachký, David Trojančík

 

DĚTSKÝ ČIN ROKU -Pomoc n@ netu - 1. MÍSTO - Jakub Montag 

 

Veronika Čalová, 7.A - 2. místo ve finálovém kole Opavského skřivánka

Duo Klára Zahlová 8.B, Veronika Čalová 7.A - 2. místo ve finálovém kole Opavského skřivánka

 

Kryštof Klein 6.A - 1.místo a postup do republikového kola v Praze, soutěž "Mladý zahrádkář"

Eliška Zahlová 6.A - 2.místo, soutěž "Mladý zahrádkář"

 

3. místo přehlídka pódiových skladeb

Eliška Šnajdrová, Nela Stříbná, Ema Fojtíková, Vanesa Havlíková, Karin Juráková, Zoe Cahelová, Diana Gavendová a Danek Šenk z 2. třídy, Kristýnka Korbelová, Anička Trojančíková a Ella Hermína Kuršová z 3. třídy, Liliana Klementová a Jana Malchárková z 4. třídy.

 

2. místo přehlídka pódiových skladeb

Viktorka Losertová, Nikola Grossmannová a Tereza Balíková z 5. třídy, Sára Mazurová a Šarlota Seidlerová

 

1.místo výtvarná soutěž u příležitosti výročí 800 let založení města Opavy, žáci 4. - 5. třídy

 

Okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků

3. místo - Amálie Kubánková, Zona Stojakovic´, Karin Juráková, Viktorie Korbelová, Štěpán Vilč

4. místo - Viktorie Rádková, Eliška Zahlová, Nela Černá, Šarlota Lhotská, Karolína Losertová

 

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023

 

VĚDOMOSTNÍ 

1. MÍSTO - David Pustka - okresní kolo matematické olympiády a postup do krajského kola

David Pustka 9. A  - úspěšný řešitel okresního kola PYTHAGORIÁDY

3. MÍSTO Přírodovědná soutěž na MGO, tým 9.A - David Pustka, Václav Polák, Tereza Bednaříková

3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády  Jan Kurka 6.A

3. místo v okresním kole biologické olympiády a postup do krajského kola Sabina Mašlaňová

úspěšní řešitelé okresního kola zeměpisné olympiády Tereza Hozová 7.B, Šimon Štantejský 9.A

3. místo - soutěž v programování, programování mikrořadičů David Pustka 9. A  

3. místo - David Pustka - okresní kolo fyzikální olympiády

9.MÍSTO - David Pustka - okresní kolo dějepisné olympiády

Patricie Kuzníková, 6. B - nejlepší výsledek v Moravskoslezském kraji v testování SCIO český jazyk

Šimon Čech, 6. B - nejlepší výsledek v Moravskoslezském kraji v testování SCIO matematika

10. místo - Václav Polák - okresní kolo fyzikální olympiády

11.místo - Lucie Ryžová - okresní kolo fyzikální olympiády

12.místo - Klára Ryžová - okresní kolo fyzikální olympiády

Nikola Lischková 13. místo v okresním kole soutěže v anglickém jazyce

Viktorie Mičková, Metoděj Světlík, Michal Vožníček - okresní kolo soutěže v řešení sudoku, 3. místo

Alžběta Kuchaříková, Daniel Plachký, Adam Klepáč - okresní kolo soutěže v řešení sudoku, 11. místo

Tereza Košárková (6.B), Jakub Zahel (7.B), Šimon Tichý (7.B), Viktorie Mičková (8.B) - úspěšní řešitelé okresního kola matematické olympiády

Noam Zilberman 3. třída - 3. místo v rámci okresu Opava Matematický Klokan, kategorie Cvrček

Jan Kurka 6.A - 2. místo v rámci okresu Opava Matematický Klokan, kategorie Benjamín

Vanda Najsrová 6.A - 3. místo v rámci okresu Opava Matematický Klokan, kategorie Benjamín

David Pustka - 3. místo v soutěži programování na VŠB Ostrava

                           5. místo v soutěži programování řadičů na VŠB Ostrava

3.místo - Jan Kurka (6.A) finálové kolo počítačové soutěže Bajtík

Nádherného výsledku dosáhl David Pustka (9.A) v krajském kole 72. ročníku Matematické olympiády Moravskoslezského kraje. V silné konkurenci účastníků, z nichž drtivá většina jsou studenty víceletých gymnázií, se David umístil na 4. místě se ztrátou pouhého jediného bodu na 1. místo. Gratulujeme k výkonu nejen Davidovi, ale také paní učitelce matematiky Mgr. Ivě Rožnovské. 

9.místo a úspěšný řešitel krajského kola Biologické olympiády Sabina Mašlaňová 7.A

 

SPORTOVNÍ

1. MÍSTO - starší chlapci Opavská florbalová liga

1. MÍSTO  - fotbalový turnaj, postup do okresního finále tým chlapců 2. - 3. třídy ( Jan Derich, Kryštof Šenk, Štěpán Vlček, David Kadaňka, David Hellebrand, Damián Gavenda, Noam Zilberman, Mikuláš Cahel, Jakub Holý, Maxmilián Valeček, Bohdan Mudrych, Šimon Klapetek)

1. MÍSTO - Kryštof Šenk - HOD DO DÁLKY 2. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

1. a 5. MÍSTO - okresní florbalový turnaj školních družin 

2. MÍSTO - MINIFOTBAL 6.-7. TŘÍDA 

2. MÍSTO v okresním finále starší žáci - skok vysoký Adam Humpolec, Štěpán Žilka, Dominik Klein, Daniel Plachký

2. MÍSTO v okresním finále starší dívky - skok vysoký Klára Čechová, Anna Gorčicová, Klára Ryžová, Katka Dušková (skokem 145 cm překonala rekord školy)

2. MÍSTO v okresním kole ve šplhu mezi jednotlivci Anna Ryplová 6.A

2. MÍSTO v okresním kole ve šplhu mezi jednotlivci Tobiáš Kostřiba 8.A

2. MÍSTO v okresním kole ve šplhu mezi jednotlivci Tobiáš Kostřiba 8.A

2. MÍSTO - Kevin Kubín - HOD DO DÁLKY 4. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

2. MÍSTO - Daniel Plachký - HOD DO DÁLKY 8. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

2. MÍSTO v okresním finále starší žáci - skok vysoký Adam Humpolec, Štěpán Žilka, Dominik Klein, Daniel Plachký

2. MÍSTO a 4. MÍSTO florbalový turnaj školních klubů

3.  MÍSTO - PŘESPOLNÍ BĚH NA STŘÍBRNÉM JEZEŘE - děvčata (6. - 7. třída) - Anna Ryplová, Natálie Kurková, Kateřina Režnarová, Sabina Mašlaňová, Vanda Najsrová, Karolína Losertová

3. MÍSTO - David Hellebrand - HOD DO DÁLKY 3. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

3. MÍSTO okresní finále McDonald´s Cup, kategorie A 1. -3. třída

11. MÍSTO - krajské kolo šachového turnaje mladší žáci

Okresní finále atletického čtyřboje 6. - 7. tříd

5. místo  Anna Ryplová, Sabina Mašlaňová, Šarlota Lhotská, Kateřina Režnarová a Tereza Košárková  

6. místo  Tadeáš Endrych, Tomáš Škrabal, Jakub Zahel, Antonín Pavlíček a Šimon Tichý  

1.místo - biatlon Kateřina Dušková, Klára Čechová, Anna Gorčicová (9.B)

2.místo - biatlon Jan Rubý, Dominik Klein, Viktor Šnajdr (9.B)

3.místo - biatlon Adam Humpolec, Šimon Mazur, Jindřich Klein (9.B)

1.místo - Kryštof Šenk (2.třída) "Házej jako Bára" - hod do dálky

5.místo ZŠ Slavkov "Házej jako Bára" v rámci škol okresu Opava

 

 

VÝTVARNÉ, TECHNICKÉ, HUDEBNÍ, ostatní

1. MÍSTO - Kryštof Klein v okresním kole zahrádkářské soutěže

1. MÍSTO - Aneta Hanelová ve finálovém kole Opavského skřivánka

1. MÍSTO - Viktorie Korbelová ve finálovém kole Opavského skřivánka

1. MÍSTO ŠD Slavkov "Čarodějnice na plot", výtvarná soutěž

2. MÍSTO - Eliška Zahlová v okresním kole zahrádkářské soutěže

2. MÍSTO - BRICKS GAMES- Klára Čechová, Karolína Pavelková, Šimon Mazur, Viktor Šnajdr

2. MÍSTO - Veronika Čalová ve finálovém kole Opavského skřivánka

2. a 4. MÍSTO -David Pustka - kybernetická soutěž Robogames

2. MÍSTO  - Jan Holub (6.A), David Pustka (9.A) -  robotická soutěž "Jedobot", disciplína Sumo - Open , organizátor SPŠ Jedovnice

5. MÍSTO - Jindřich Klein v okresním kole zahrádkářské soutěže

Okresní soutěž Hlídek mladých zdravotníků

2.místo - Eliška Gorčicová, Anna Gorčicová, Anna Stojakovic´, Klára Ryžová, Klára Čechová

6.místo - Adéla Zahlová, Eliška Zahlová, Zóna Stojakovic´, Ella Hermína Kuršová, Amálie Kubánková

 

2.místo - výtvarná soutěž "Hrátky se zvířátky" na MSZeŠ Opava, děti ŠD

 

3.místo - armádní soutěž Wolfram, tým 8.A Natálie Režnarová, Marek Kubala, Daniel Plachký, David Trojančík, postup do krajského finále ve vojenském prostoru Libavá

5.místo - tým 8.B Viktorie Mičková, Metoděj Světlík, Michal Vožníček, Jakub Gregořica

Kryštof Klein - 14.místo v národním kole soutěže "Mladý zahrádkář"

1.místo v regionálním kole soutěže "Mladých zdravotníků" a postup do republikového kola  - Anna Gorčicová, Eliška Gorčicová, Anna Stojakovic´, Klára Ryžová, Klára Čechová

1. místo - David Pustka Robotický festival ROBOJ 2023 (gymnázium Jeseník), disciplína SUMO

3. místo - Jan Holub Robotický festival ROBOJ 2023 (gymnázium Jeseník), disciplína SUMO

2.místo v republikovém kole soutěže "Hlídek mladých zdravotníků" 

Eliška Gorčicová, Anna Gorčicová, Klára Ryžová, Klára Čechová, Anna Stojakovic´

 

 

 

 

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

 

VĚDOMOSTNÍ 

2. MÍSTO - geodetická soutěž GEOŠIFRA -tým 9.B Amálie Macolová, Kristýna Košárková, Jakub Vltavský

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - Anna Stojakovic´ z 8.B třídy, 22. místo v kraji, krajský semifinalista

                                            Amálie Kubánková z 1. třídy 1. - 14. místo v kraji

1. MÍSTO a postup do republikového kola soutěže MLADÝ ZDRAVOTNÍK - Eliška Gorčicová, Anička Gorčicová, Anička Stojaković, Šimon Mazur, Jakub Mellar

David Pustka 8.A - úspěšný řešitel okresního kola Matematické olympiády, 12. místo

6. MÍSTO - OKRESNÍ KOLO FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA - David Pustka 8. A

9. MÍSTO - OKRESNÍ KOLO FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA - Zdeněk Najser 9. A

10. MÍSTO - OKRESNÍ KOLO DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY - Jakub Gregořica 7. B

Robotická soutěž Robogames

2. MÍSTO - Robosumo  -  David Pustka (8.A) 

1. MÍSTO - Jízda po čáře - Klára Čechová (8.B)

 

SPORTOVNÍ

2. MÍSTO - MTB CROSS - Amálie Macolová 9.B

3. MÍSTO - MTB CROSS - Barbora Pavelková 9.A 

1. MÍSTO - OKRESNÍ FINÁLE V ŠACHU - mladší žáci

3. MÍSTO - OKRESNÍ FINÁLE V ŠACHU - starší žáci

5. MÍSTO - KRAJSKÉ KOLO V ŠACHU - Juchelka, Hellebrand, Němec, Srnka, Čech

Wolfram

1.MÍSTO - WOLFRAM - postup do krajského kola tým - Klára Čechová, Adam Humpolec, Šimon Mazur, Jindra Klein 8. B

10. MÍSTO - WOLFRAM - tým - Klára Ryžová, Aleš Harazín, Viktor Šnajdr, Dominik Klein 8.B

 

VÝTVARNÉ, TECHNICKÉ, HUDEBNÍ

1. MÍSTO - FLORISTIKA- Tereza Bednaříková 8. A

2. MÍSTO - MLADÝ ZAHRADKÁŘ - Kryštof Klein 4. třída 

2. MÍSTO - MLADÝ ZAHRADKÁŘ - Klára Ryžová 8. B 

3. MÍSTO - MLADÝ ZAHRADKÁŘ - Eliška Zahlová 4. třída 

3. MÍSTO - OPAVSKÝ SKŘIVÁNEK - Jiří Duroň 9.A

3. MÍSTO - OPAVSKÝ SKŘIVÁNEK - Anna Stojakovic 8. B

 

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2020/2021

 

DĚTSKÝ ČIN ROKUžák 8. A třídy Martin Kašpárek, který si odnesl speciální cenu odborné poroty

 

VĚDOMOSTNÍ 

3. MÍSTO - KRAJSKÉ KOLO OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - Adrien Tanekou 9. A

12. MÍSTO - KRAJSKÉ KOLO "HLEDÁME MLADÉHO CHEMIKA" - Adrien Tanekou 9. A

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - Jan Kurka (45. místo v kraji) ze 4. třídy, který se stal krajským semifinalistou

 

1. MÍSTO - Soutěž v anglickém jazyce, kterou pořádalo Středisko volného času v Opavě  - Adrien Tanekou

2. MÍSTO - OKRESNÍ FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA - Adrien Tanekou 9. A

2. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE - Adrian Tanekou 9.A

4. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - Eliška Mičková 8.B

6. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - David Pustka 7.A

MATEMATICKÝ KLOKAN - OKRESNÍ KOLO - 

Kadet - David Zahel 9. A - 3. místo, Magdaléna Pavlíčková 9.B - 7. místo

MATEMATICKÝ KLOKAN - ŠKOLNÍ KOLO

Cvrček (2. – 3.) Aneta Šenková, Tomáš Petzuch, Kevin Kubín, Tobiáš Lelovský, Tereza Gregořicová všichni získali 85 z 90b.

Benjamín (6. – 7.) Viktor Šnajdr 

Kadet ( 8. - 9.) David Zahel

 

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

 

SPORTOVNÍ

1. MÍSTO - Jakub Vltavský - OKRESNÍ ZÁVOD V PLAVÁNÍ 

2. MÍSTO - Kevin Kubín - HOD DO DÁLKY 1. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

2. MÍSTO - Matyáš Plch - HOD DO DÁLKY 2. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

Okresní závody ve sportovní gymnastice

1. MÍSTO, postup do krajského kola - Jakub Zahel, David Trojančík, Dominik Král, Daniel Plachký

3. MÍSTO - Anna Gorčicová, Eliška Gorčicová, Kateřina Dušková, Klára Rýžová

3. MÍSTO - Tadeáš Endrych, Dominik Humpolec, Tomáš Kubala, Kevin Kubín

3. MÍSTO - Adam Humpolec, Šimon Mazur, Šimon Bajgar, Viktor Šnajdr

 

VĚDOMOSTNÍ 

1.MÍSTO - OKRESNÍ FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA - Adrien Tanekou 8. A

1.MÍSTO - OKRESNÍ PŘÍRODOVĚDNÁ SOUTĚŽ - TÝM 9. TŘÍD

1. MÍSTO - OKRESNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM  JAZYCE - Adrien Tanekou 8. A, postupuje do krajského kola

1. MÍSTO - OKRESNÍ ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - Filip Kunz 9. A, postupuje do krajského kola

3. MÍSTO - OKRESNÍ SOUTĚŽ GEOŠIFRA - TÝM 8. A

4. MÍSTO - OKRESNÍ DĚJEPISNÁ SOUTĚŽ - Filip Kunz 9. A

4. MÍSTO - OKRESNÍ ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - Vendula Richterová 7. B

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - Daniel Gorčica - diplom (33. místo v kraji) a Konstantin Stojakovic -diplom

oba z 5. třídy.  se stali krajskými semifinalisty.

18. MÍSTO - KRAJSKÉ KOLO "HLEDÁME MLADÉHO CHEMIKA" - Filip Kunz 9. A

speciální cena odborné poroty za Dětský čin roku - Amálie Bartáková 

24. MÍSTO - REGIONÁLNÍ KOLO "HLEDÁME MLADÉHO CHEMIKA"  - Filip Kunz 9. A

 

VÝTVARNÉ, TECHNICKÉ

2. a 3.  MÍSTO - ADVENT NA ZEMĚDĚLCE- ADVENTNÍ PŘÁNÍ

 

HUDEBNÍ 

SOUTĚŽ DRUŽIN - ZLATÉ PÁSMO - Klárka Zahlová, Peťka Hlávková a  Magdalénka Maiwaldová

SOUTĚŽ DRUŽIN - ZLATÉ PÁSMO - RadeK Vícha  a Emma Matýsková

 

 

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

 

SPORTOVNÍ

1. MÍSTO  OKRESNÍ TURNAJ VE FLORBALU 4. TŘÍD

2. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  MLADŠÍ ŽÁCI  2.- 3.třídy 

1. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  MLADŠÍ ŽÁCI  4.- 5.třídy  a postup do krajského kola! 

2. MÍSTO - KRAJSKÉ KOLO SPORTOVNÍ GYMNASTIKA MLADŠÍ ŽÁCI

4. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2.- 3.třídy 

7. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4 .- 5. třídy

7. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA STARŠÍ ŽÁKYNĚ 6 .- 7. třídy

3. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 8.- 9.třídy 

 

2. MÍSTO - OKRESNÍ  FINÁLE V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI

1. MÍSTO - OKRES MTB CROSS (KATEGORIE 6. - 7. TŘÍDY)

1. MÍSTO - OKRESNÍ TURNAJ VE VYBÍJENÉ ŠKOLNÍCH DRUŽIN

3. MÍSTO - OKRESNÍ FINÁLE V PLAVÁNÍ

 

VĚDOMOSTNÍ 

19. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Jiří Rypl

krajské kolo ve fyzikální olympiádě - Jirka Rypl - úspěšný řešitel a 19. místo v kraji

16. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - Jiří Rypl

22. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - Matěj Jaroš

5. MÍSTO -   OKRESNÍ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - Vendula Trojančíková

12. MÍSTO - MATEMATICKÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Jiří Rypl - úspěšný řešitel kategorie Z9

20. MÍSTO - MATEMATICKÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Matěj Jaroš - úspěšný řešitel kategorie Z9

20. MÍSTO - MATEMATICKÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Adam Humpolec - úspěšný řešitel kategorie Z5

2. MÍSTO - VÁNOČNÍ OKRESNÍ MATEMATICKÁ SOUTĚŽ DRUŽSTEV

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - Anna Stojaković, Jindra Klein​, Viktor Šnajdr z 5. třídy a Matěj Jaroš z 9. B, kteří se stali krajskými semifinalisty.

 

20. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Luděk Klein

2. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Luděk Klein

4. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Adrien Tanekou

5. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Dominik Borunský

 

19. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Jiří Rypl

4. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Jiří Rypl

7. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Štěpán Rychlý

 

17. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V CHEMII - Jiří Rypl 

21. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V CHEMII - Štěpán Rychlý

 

9. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Adrien Tanekou

2. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Adrian Tanekou - kategorie 7. tříd

16. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Eliška Mičková - kategorie 7. tříd

4. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Filip Kunc - kategorie 8. tříd

 

3. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - Adrian Tanekou - kategorie 6. - 7. tříd

13. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - Samuel Svoboda - kategorie 8. - 9. tříd

 

16. MÍSTO - DĚJEPISNÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Štěpán Rychlý

 

1. MÍSTO -  SOUTĚŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ 

 

VÝTVARNÉ, TECHNICKÉ

1. MÍSTO - ADVENT NA ZEMĚDĚLCE- ADVENTNÍ ZVONEK - ABSOLUTNÍ VÍTĚZ - ŠD ZŠ SLAVKOV

2. MÍSTO - OKRESNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ DRUŽIN 

2. MÍSTO - OKRESNÍ SOUTĚŽ VE FLORISTICE - Nela Tichá

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení