• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Halloween v ŠD

Halloween v ŠD

 

    V pátek 20. 10. proběhla ve školní družině halloweenská párty. Kulturní dům se tak rázem zaplnil více než čtyřiceti všemožnými strašidly, kostlivci, dýněmi, čaroději a čarodějnicemi, duchy a pavouky.

    Pro děti byly připraveny soutěže a taneční disciplíny, které děti zdárně splnily. Taneční kreace některých dětí byly dech beroucí, proto jsme se spontánně rozhodli ocenit také nejlepšího tanečníka a nejlepší tanečnici. Jako nejlepší tanečník byl vyhodnocen Filip Hlista z 2. třídy a nejlepší tanečnicí se stala Ella Hermína Kuršová z 3. třídy. Kostýmy dětí byly nápadité a originální a proto vyhodnotit ten nejlepší bylo velmi obtížné. Nakonec se porota rozhodla ocenit dvě kategorie: koupený kostým a vyrobený kostým.

    V kategorii koupený kostým se umístily tyto děti: 3. místo obsadil čaroděj Vojta Maršík z 2. třídy.

Na druhém místě se usadil duch Kuba Klusoň z 1. třídy a první místo získal se svou děsivou maskou Tomáš Beinhauer z 1. třídy.

    V kategorii vyrobený kostým si třetí místo vytančila děsivá baletka Zona Stojaković z 3. třídy, jako druhá se umístila strašidelná Kristýnka Hrušková z 2. třídy a absolutní vítězkou celého odpoledne se stala pavouky opředená Alžbětka Barčová z 1. třídy. Všichni ocenění získali věcné odměny a krásné diplomy. Celé strašidelné odpoledne bylo završeno sladkou tečkou, jenž byla upečená buchta, kterou si děti samy pomocí šablon s halloweenskou tématikou nazdobily. Každý také dostal strašidelný balíček s popcornem. Všichni jsme si užili dvě hodiny plné zábavy, tance a dovádění. Věřím, že se příští rok sejdeme na této akci opět v tak hojném počtu.

 

Velkou pochvalu si zaslouží Ondra Fenko z 6. třídy, který celé odpoledne moderoval a zajistil také veškerý hudební doprovod.

Za ŠD Kateřina Kociánová

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení