• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Wolfram

     Armádní soutěž Wolfram se konala ve vojenském prostoru Libavá. Už účast na velkém finále, o kterou usilovalo více než 120 týmů z celého kraje od Českého Těšína po Bruntál, byla velkým úspěchem. A na Libavé náš tým ve složení Naty Režnarová, Danek Plachký, David Trojančík a Marek Kubala zazářil podruhé.

    Mezi nejlepšími 27 družstvy, které na jaře postoupily do finále, si doběhl pro celkové druhé místo. Prokázali tak velmi komplexní znalosti a dovednosti – vždyť se soutěžilo ve střelbě, plavbě na raftu, překážkovém běhu, transportu a ošetření raněného, museli vyřešit průchod minovým polem či přesun těžké vojenské techniky. A to jsou jen některé z atraktivních disciplín, které si pro soutěžící vojáci připravili. Kromě toho jsme si ve volných chvílích mohli zastřílet z luku nebo airsoftu, ulovit pár divočáků na laserové střelnici, prolezli jsme si tank a jiná bojová vozidla a pojedli skvělý vojenský polní guláš. Jako jediní účastníci jsme si taky dali podzimní otužování v přehradě Barnov.

    Za krásné umístění  dostali soutěžící opravdu hodnotné ceny (stany a bluetooth bedničky),  což umocnilo už tak pěkný zážitek z parádně prožitého dne s vojáky.

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení