• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Šplh - vyšší stupeň

    Ve středu 24. 1. pokračovalo klání ve šplhu pro vyšší stupeň. Naše škola byla bohužel oslabena o žáky osmých tříd, kteří byli tou dobou na lyžařském kurzu. Proto jsme neutvořili družstva ve všech kategoriích. Šestou a sedmou třídu reprezentoval tým chlapců ve složení Šimon Stiborský, Erik Konečný, Kryštof Klein a František Šťavík. Kluci byli výborní a ve velké konkurenci obsadili krásnou osmou příčku. Děvčata byla pouze dvě, takže bojovaly o umístění v jednotlivcích. A ještě, že tak, protože Anička Ryplová suverénně zvítězila. Ale ani Eliška Zahlová se neztratila a předvedla moc pěkný výkon. Velmi očekávaný byl souboj osmých a devátých tříd. I tady jsme měli svá želízka v ohni.  Atmosféra během závodu byla bouřlivá. Kluci se vzájemně hecovali a fandili si. Během chvilky tělocvična praskala ve švech, každý se přišel podívat na tu show, kterou kluci předváděli. A naši závodníci se předvedli opravdu skvěle a vyšplhali si první místo. Vítězný tým tvořil David Trojančík, Daniel Plachký, Tomáš Chodura a Tobiáš Kostřiba, kterému se povedlo zvítězit i mezi jednotlivci. 

Všem moc a moc gratuluji a děkuji za jejich výkony a vzornou reprezentaci školy. 

                                                                                                                                                                        Michala Holešová 

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení