• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Šplh 4. a 5. třída

Zpráva - šplh 4. a 5. třída 23. 1. 2024

 

    V úterý 23. 1. jsme se se zástupci nižšího stupně vydali reprezentovat naši školu ve šplhu. A troufám si říct, že se nám to povedlo velice úspěšně. Závod to byl svižný a napínavý. Každý předvedl to nejlepší, co v něm je. Holky byly skvělé, a i když neskočily na stupních vítězů, rozhodně se nemají za co stydět. Naši kluci si přivezli skvělé první místo. Mezi jednotlivci se Kevin Kubín umístil na druhém a Vojta Putík na třetím místě. Všem zúčastněným moc děkuji za předvedené výkony a za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                                                 Michala Holešová

 

Vojtěch Putík 5. Třída

Kevin Kubín 5 třída

Valentýna Rychterová 5. Třída

Damián Gavenda 4. Třída

Kristýna Korbelová 3. Třída

Anna Trojančíková 3. Třída

Anna Plchová 1. Třída

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení