• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Natáčení s Českou televizí 16. 1. 2024

Natáčení s Českou televizí 16. 1. 2024

 

   V úterý 16. 1. k nám do školy zavítala Česká televize. Přijeli natočit reportáž o hromadné skladbě Fitness, kterou nacvičujeme na všesokolský slet do Prahy. Moc se těšíme, až se v televizi uvidíme, protože jsme si natáčení užili. Všichni se moc snažili. Najednou byly všechny ruce dopnuté a kolena zvednutá tak vysoko, jak jsme zatím ještě nikdy neviděli J. Hlavními aktéry byli starší žáci (6. – 9. třída), ale ani ti mladší ( 3. – 6. třída)se nenechali zahanbit. S velkou chutí a radostí předvedli první oddíl, který už stihli natrénovat. Všem moc děkujeme za jejich nasazení a chuť něco dokázat.

Michala Holešová, Martina Trojančíková

 

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení