• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Geodetická soutěž Geošifra

Geodetická soutěž Geošifra

 

Ve čtvrtek 3. 10. se žáci osmých tříd zúčastnili geodetické soutěže Geošifra, která se konala na Střední průmyslové škole stavební. Do boje jsme vyslali dva týmy. Tým z 8.A s názvem Eska ve složení Stela Stonišová, Evelína Kunzová, Karin Malchárková, Adrien Tanekou a tým z 8.B s názvem Fretka ve složení Bára Kubcová, Petra Koníčková, Jan Válek a Matyáš Volkmer. Týmy musely prokázat především znalosti ze zeměpisu a matematiky, po celou dobu soutěže byla nezbytná přesnost, rychlost a spolupráce v týmu. Oba naše týmy zvládly vše na výbornou, neboť z celkového počtu 20 týmů se tým z 8. B umístil na krásném 5. místě a tým z 8. A dokonce na nádherném 3. místě. Blahopřejeme k úspěchu!