• školní družina a klub

Soutěž o nejoriginálnější vysvědčení a výrobek do eskymácké osad

   V lednu byla zahájeny dvě soutěže školní družiny.  První soutěž byla o vytvoření  NEJORIGINÁLNĚJŠÍHO VYSVĚDČENÍ a druhá o VÝROBEK DO ESKYMÁCKÉ OSADY.  Děti měly měsíc na tvoření nápaditých výrobků, které se jim velice povedly.

Soutěže O NEJORIGINÁLNĚJŠÍ VYSVĚDČENÍ se zúčastnilo 20 dětí. Vysvědčení byla krásná, nápaditá se zajímavými předměty, ale to opravdu nej vysvědčení vyrobil Adam Holý z 1.třídy, bylo to fotbalové vysvědčení i s hráči. Všechny děti dostaly za svá vysvědčení drobné ceny a sladkosti.

 

Co se týče eskymácké soutěže, tak té se zúčastnilo 18 dětí.

Děti vyráběly iglú, lední medvědy, Eskymáky, tuleně,  polární lišky a vlky. Na výrobcích si daly opravdu záležet a jejich výrobky krásně doplnily prázdná místa našeho opravdu povedeného eskymáckého koutku a za to si samozřejmě zasloužily drobné dárečky a sladkosti.

Velká pochvala patří všem dětem, které se do této soutěže zapojily.

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení