Aktuality

Automat na mléko

21. 9. 2018
Vážení rodiče,
vzhledem k vyhlášce o ochraně osobních údajů jsme nuceni kartičky na mléko do školního automatu vašim dětem rozdat nepřiřazené ke jménu .Tím, že si nabijete kredit na číslo karty, kterou vaše dítě dostalo ve škole, si tuto kartu aktivujete . V případě ztráty nebo poškození, musíte sami požádat o převedení kreditu na novou kartu, kterou si dítě vyzvedne ve škole. Tyto požadavky zasílejte na : info@happysnack.cz .Vždy uvádějte číslo karty, které se požadavek týká. Staré karty jsou platné do 30.11.2018. Nové karty mají omezenou platnost do 30.11.2019.
číst více

Okresní finále v atletickém čtyřboji

18. 9. 2018
Velkého úspěchu dosáhlo družstvo chlapců ve složení: Matěj Jaroš, Dominik Kubala, Filip Šenk, Filip Lhotský a Dominik Vícha, kteří skončili na nádherném 2. místě a postoupili do krajského finále, nestačili pouze na základní školu z Hlučína.
číst více

Adaptační pobyt 6. tříd

15. 8. 2018
Přechod na novou školu se obecně pojí s problémem adaptace. Se změnou školy se mění množství požadavků, které jsou na žáka kladeny, ale především sociální prostředí - noví učitelé a kolektiv spolužáků. Na naší škole je tradicí, že nově složené kolektivy šestých tříd jezdí na adaptační kurz, aby nastartovali proces, jak tyto obtíže překonat...
číst více

 

 

Ovoce a zelenina do škol