• školní družina a klub

provozní doba

Zájmové kroužky:

Rozpis pro ŠD zde, pro ŠK  zde

 

 

Vítejte na stránkách školní družiny a klubu Slavkov

 

 

 

Zjistěte co se u nás aktuálně děje

Miniházená

23. 4. 2019
Dne 21.3. jsme se zúčastnili 3.kola v miniházené na ZŠ Šramková v Opavě. Jelikož jsme neměli žádné tréninky,byla jsem velmi překvapena z výsledku. Po příjezdu na ZŠ jsme zjistili,že budeme soupeřit pouze proti domácím,jelikož ZŠ Vrchní nedorazila. I tak nevadí,protože jsme si zahráli 2x7 minut 2 zápasy. První zápas jsme vyhráli nad Šrámkovou 30:20. Krásný výsledek! Musím pouze zopakovat,že se hrálo na hod kostkou,ale i tak bychom na góly zvítězili. Druhý zápas jsme po celou dobu vedli, ale nakonec měla Šrámková větší štěstí při hodu kostkou a po součtu obou zápasů vyhrála Šrámková 52:51. Nemůžu říct,který z kluků byl nejlepším hráčem, protože bych nebyla férová - všichni kluci byli naprosto skvělí! Fungovala obrana i útok. 
číst více

Výtvarná soutěž ŠD

23. 4. 2019
Děti školní družiny se zapojily do výtvarné soutěže „Dopravní prostředky“. Soutěže se zúčastnilo celkem 18 školních družin se svými výtvarnými pracemi. V silné konkurenci výtvarníků se naše děti neztratily. V kategorii 3. – 4. tříd si čestné uznání odnáší Jirka Weiss a Štěpán Hajduk a v kategorii starších dětí získala ŠD Slavkov 2. místo s výtvorem „Limuzína“. Vernisáž a vyhlášení nejlepších prací se uskuteční ve čtvrtek 2. 5. 2019 v 16.00 hod. v Galerii Breda Weinstein v Opavě.
číst více

Okresní turnaj ve florbalu

11. 4. 2019
Dnes 10. 4. jsme se s žáky vydali na okresní turnaj ve vybíjené, do kterého jsme postoupili z prvního místa v okrskovém kole. Na turnaji bylo celkem 8 družstev. 
číst více

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol