• školní družina a klub

POZVÁNKA

 

Vážení kolegové a děti, zveme Vás na výstavku “Kouzelník podzim”, na které uvidíte výrobky z přírodního materiálu. Tyto všechny výtvory vyrobily děti z nižšího stupně spolu se svými rodiči.
Výstavka je v prostorách před jídelnou.
Všem dětem i jejich rodičům patří nejen naše poděkování, ale také náš obdiv.
Vychovatelky ŠD☀️

 

 

Vítejte na stránkách školní družiny a klubu Slavkov

 

 

 

Zjistěte co se u nás aktuálně děje

Drakiáda

5. 10. 2019
Zamračené páteční nebe na Větřáku se rozveselilo poletujícími barevnými draky. Děti školní družiny měly již tradiční drakiádu. Sešlo se 45 dětí se svými dráčky a netrpělivě čekaly, jestli se zrovna tomu jejich drakovi podaří vzlétnout. 
číst více

Přespolní běh 2019

25. 9. 2019
Dne 24.9.2019 se děti ze čtvrté a páté třídy zúčastnily přespolního běhu na Stříbrném jezeře v Opavě. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme se na závod těšili a podali co nejlepší výkon.
číst více

Házej jako Bára

15. 9. 2019
Soutěž „Házej jako Bára“
V pátek 13.9. jsme se s celou první třídou zúčastnili soutěže v hodu do dálky s názvem „Házej jako Bára“. Tuto soutěž, která se konala na baseballovém hřišti, zaštiťovalo město Opava. Soutěže se zúčastnilo 6 škol – ZŠ Boženy Němcové, ZŠ Edvarda Beneše, ZŠ Šrámkova, ZŠ Vrchní, ZŠ Malé Hoštice a naše ZŠ Slavkov. Děti si zkusily samotnou hru baseballu, zkusily si chůzi po laně, v pálkařské kleci si mohly zkusit odpal míčků z nadhazovacího stroje a mnoho dalšího. Nejpodstatnější byl ale hod do dálky kriketovým míčkem. A zde se nám podařilo získat hned dvě druhá místa. 
číst více

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol