• školní družina a klub

Zjistěte co se u nás aktuálně děje

Atletický čtyřboj družin

18. 6. 2019
Dnes jsme se s vybranými dětmi školní družiny zúčastnili ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE 1. – 4. třídy, který se již tradičně konal na ZŠ Englišova. Zúčastnilo se 6 družin (Slavkov, Otice, Šrámkova, Englišova, ŠD T.G.M., Vrchní).
číst více

Mikroregion Hvozdnice

29. 5. 2019
V sobotu 25.5. děti z kroužku Minimonteráčků vystoupily u příležitosti čtvrtého setkání občanů Mikroregionu Hvozdnice a otevírání tratě Opava východ – Jakartovice. Oslavy se konaly v Litultovicích. S dětmi jsme se na místo dopravili historickým parním vlakem, který dřív jezdil. Následně jsme od vlaku do zámeckého parku byli přepraveni historickým autobusem. Na místě bylo spoustu zábavných atrakcí.
číst více

Miniházená - finále

29. 5. 2019
Včera 28.5.2019 jsme se zúčastnili posledního kola turnaje v miniházené na ZŠ Šrámková v Opavě. Tentokrát se turnaje účastnily celkem 3 družstva starších (4.+5.třída). Byla to škola Šrámková, Vrchní a my. Hráli jsme tedy dva zápasy 1x10 minut. Na konci jsme si ještě zahráli jeden zápas, kdy jsme různě rozdělili děti do družstev. Byli jsme překvapení, jak hra klapala a jak byli kluci sehraní, i když spolu netrénovali.
 
číst více

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol