• školní družina a klub

Aktuality

Opavský skřivánek

24. 3. 2019
V pátek 22. 3. 2019 proběhla v sále Střediska volného času Opava okresní pěvecká soutěž Opavský skřivánek ve zpěvu slezských lidových písní.
 
číst více

Zpívání školních družin o dopravě

15. 3. 2019
Pěvecké soutěže ŠD dne 27.2. 2019 okresu Opava se zúčastnilo celkem 7 družin, každá ve dvou kategoriích. Školní družina Slavkov soutěžila v kategorii 1. a 2. tříd s písní Ahoj aneb Na jezeře zvečera pluje lodička a v kategorii 3. až 5. třída s písní Holky z Polabí. V obou kategoriích jsme získali to nejvyšší, tzn. zlaté pásmo a zvláštní ocenění za doprovod klarinetu.
číst více

Florbal

2. 3. 2019
V úterý 26.2. jsme se zúčastnili turnaje ve florbalu. Děti se těšily a na to,že jsme nestlihli potrénovat,můžu říct,že si děti vedly skvěle. Na turnaji mělo být celkem 6 družstev,nakonec se však zúčastnily jen 3 družstva. My, ZŠ Otická,kde se turnaj konal a ZŠ Nový Svět. 
číst více

Zvířátka ze ZOO

26. 2. 2019
Do výtvarné soutěže “Zvířátka v ZOO”, kterou vyhlásila školní družina na návrh holčičky z 1. třídy, Sárinky Mazurové, se přihlásilo 20 dětí. 
číst více

Vystoupení v Seniorcentru

15. 2. 2019
Dnes 12.2. jsme byli s dětmi vystupovat pro babičky a dědečky v místním Seniorcentru. Ze všeho nejdřív musím pochválit všechny děti za krásné vystoupení a hlavně ukázkové chování. Při vstupu děti vzorně nahlas pozdravily a na konci při předávání odměn všechny děti hlasitě poděkovaly.
číst více

Šachový kroužek na ZŠ Slavkov

25. 1. 2019
V rámci projektu OKAP, který vyhlásil Moravskoslezský kraj a za přispění fondů EU, a ve spolupráci s Moravskoslezským šachovým svazem zahájil svoji činnost šachový kroužek na ZŠ ve Slavkově. Pod dohledem zkušeného hráče a trenéra Ing. Antonína Viláška se zde učí děti taje této královské hry. Kroužek navštěvují jak začátečníci, kteří předtím ještě neměli o této hře žádnou informaci, tak už i děti, které se naučili první tahy ve své rodině či od svých kamarádů.
číst více

Basketbal - okresní soutěž

13. 1. 2019
Naši „baskeťáci“ v 1. pololetí absolvovali okresní soutěž, která se skládala ze 2. disciplín. Ve všech přípravkách na Opavsku se zúčastnilo celkem asi 250 dětí 1.-5. třídy ve dvou kategoriích.
A jsme dopadli v okrese? Výborně! Úžasně!! Získali jsme celkem 4 umístění na „bedně“!
číst více
1 2 3

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol