• školní družina a klub

Aktuality

Soutěž Mladý zdravotník

19. 5. 2019
Tým žákyň nižšího st. „ZŠ Slavkov“ se umístil na 1. místě a děti postoupily do krajského kola. Soutěž proběhne dne 8. 6. 2019 v Opavě.
číst více

Miniházená

23. 4. 2019
Dne 21.3. jsme se zúčastnili 3.kola v miniházené na ZŠ Šramková v Opavě. Jelikož jsme neměli žádné tréninky,byla jsem velmi překvapena z výsledku. Po příjezdu na ZŠ jsme zjistili,že budeme soupeřit pouze proti domácím,jelikož ZŠ Vrchní nedorazila. I tak nevadí,protože jsme si zahráli 2x7 minut 2 zápasy. První zápas jsme vyhráli nad Šrámkovou 30:20. Krásný výsledek! Musím pouze zopakovat,že se hrálo na hod kostkou,ale i tak bychom na góly zvítězili. Druhý zápas jsme po celou dobu vedli, ale nakonec měla Šrámková větší štěstí při hodu kostkou a po součtu obou zápasů vyhrála Šrámková 52:51. Nemůžu říct,který z kluků byl nejlepším hráčem, protože bych nebyla férová - všichni kluci byli naprosto skvělí! Fungovala obrana i útok.
číst více

Výtvarná soutěž ŠD

23. 4. 2019
Děti školní družiny se zapojily do výtvarné soutěže „Dopravní prostředky“. Soutěže se zúčastnilo celkem 18 školních družin se svými výtvarnými pracemi. V silné konkurenci výtvarníků se naše děti neztratily. V kategorii 3. – 4. tříd si čestné uznání odnáší Jirka Weiss a Štěpán Hajduk a v kategorii starších dětí získala ŠD Slavkov 2. místo s výtvorem „Limuzína“. Vernisáž a vyhlášení nejlepších prací se uskuteční ve čtvrtek 2. 5. 2019 v 16.00 hod. v Galerii Breda Weinstein v Opavě.
číst více

Okresní turnaj ve florbalu

11. 4. 2019
Dnes 10. 4. jsme se s žáky vydali na okresní turnaj ve vybíjené, do kterého jsme postoupili z prvního místa v okrskovém kole. Na turnaji bylo celkem 8 družstev.
číst více

Šachový turnaj v Opavě

11. 4. 2019
Ve čtvrtek 11. 4. se 10 chlapců naší školy zúčastnilo šachového turnaje v Opavě. Šachový turnaj se hrál na devět kol a byl rozdělen do tří kategorií. První kategorie 1. a 2. třída, druhá kategorie 3. – 5. třída a poslední třetí kategorie byla 6. – 9. třída.
číst více

Vybíjená

4. 4. 2019
Krásné první místo a tudíž postup do okresního kola čekal jen na nás!
číst více

Pochvala

4. 4. 2019
pro všechny děti , které včera 3.4. vystupovaly na okresní přehlídce pódiových skladeb v tělocvičně školy Vrchní v Kateřinkách..
... naše SKLADBY NONSTOP A LITTLE PARTY POSTOUPILY DO KRAJSKÉHO KOLA , které se koná v sobotu 13.4. v Ostravě...
BLAHOPŘEJEME VŠEM MONTERÁČKŮM!!!

číst více

Opavský skřivánek

24. 3. 2019
V pátek 22. 3. 2019 proběhla v sále Střediska volného času Opava okresní pěvecká soutěž Opavský skřivánek ve zpěvu slezských lidových písní.