• školní družina a klub

Aktuality

DEN ZEMĚ A DEN MLÁĎAT

30. 4. 2018
Přijďte se 3. - 5. 5. podívat na Střední zemědělskou školu v Opavě, kde bude již tradiční Den Země a Den mláďat. 
Poslali jsme do soutěže dva výrobky- “Domeček pro berušku” a “ Perníkovou chaloupku pro štěňátka”. Pokud se Vám naše výrobku budou líbit, podpořte nás. 
Děkujeme
 
číst více

Předání první ceny za velikonoční vajíčko

15. 4. 2018
Chtěla bych poděkovat dětem a rodičům, kteří přišli v sobotu 14.4. převzít hlavní cenu, šeky v hodnotě 3000,- Kč do OC Breda. Toto předání bylo součástí velké Show známých Youtuberů.
 
číst více

Velikonoční vajíčko

13. 4. 2018
V únoru vyhlásil Opavský a Hlučínský deník soutěž pro školky, školy a školní družiny pod názvem O nejpěknější velikonoční vajíčko. 
číst více

Hlasování

23. 3. 2018
Dejte nám své hlasy. V OC Breda máme vystaveno vajíčko v soutěži Velikonoční tvoření. Pokud půjdete v době od března do 5. dubna do OC Breda, dejte nám svůj hlas. Děkujeme Vám.
 
číst více

Závody ve šplhu

26. 2. 2018
Závody ve šplhu
Ve středu 21.2. se děti zúčastnily soutěže ve šplhu na ZŠ Šrámková v Opavě. Konkurence byla veliká. Soutěžilo se vždy ve čtyřčlenných družstvech. 
 
číst více

Okresní kolo pěvecké soutěže ŠD 2018

16. 2. 2018
Ve čtvrtek 15. 2. 2018 odpoledne se konalo Okresní kolo pěvecké soutěže školních družin v hudebně školy Ilji Hurníka v Opavě.
Tématem pro letošní rok byly písničky z pohádek a filmů.
Zúčastnilo se rekordních 13 ŠD.
Opět obě naše vystoupení byla oceněna zlatým pásmem a oceněním poroty!
 
 
číst více

Školní kolo pěvecké soutěže školních družin

9. 2. 2018
Děti se zadaného úkolu ujaly velmi zodpovědně, a také to bylo na soutěži znát! Prožili jsme velmi pěkné, příjemné odpoledne, sálem zněly známé a oblíbené písničky zpívané, zatančené i pohybově předvedené s velkou chutí a radostí. Maminky i děti sháněly a vyráběly kostýmy, čehož si velmi vážíme.
 
číst více

Moje nej, nej, nej hračka

28. 1. 2018
S nadšením přijaly děti dnešní odpoledne ve školní družině, nazvané Moje nej hračka. Téměř všechny děti si přinesly do školy svou hračku, která pro ně byla ta nej... Viděli jsme největší i nejmenší hračky, nejmazlivější i nejtechničtější, robotické, auta na dálkové ovládání, ale i jen oblíbené hry, které jejich majitelé mají za nej. Děti svou hračku všem představily a pak si s nimi pohrály. Dětem se odpoledne velmi líbilo, tak jsme si slíbili, že si takovou zábavu v příštích letech opět zopakujeme.
 
číst více
1 2 3 4

 

 

Ovoce a zelenina do škol