• školní družina a klub

Śkolní klub

Školní klub  a zájmové kroužky 2018/2019: 6.-9. třída

 

Školní klub  a zájmové kroužky 2018/2019: 6.-9. třída

 

 

Pondělí:školní klub + posilovna12. 30 - 14. 00H. Malčeková
 hudební: 4. - 9. třída14. 00 - 15. 00 
P. Urbanská
 sportovní: 4. - 9. třída13. 30 - 14. 15P. Urbanská
 mladý zdravotník12. 45 – 13. 30B. Šašková
     13. 30 - 14. 15 B. Šašková
 sportovní: SG     15. 00 - 16. 00P. Urbanská, H. Malčeková, instruktorky
 počítačový: 3. - 6. třída   15. 00 - 16. 00Z. Bendíková
 šikulka 6.- 9.třída  15. 00 - 16. 00K. Plachká
 fotografický 6.-9. třída  13. 45 - 15. 00T. Ryba
    
Úterý:školní klub + posilovna  12. 30 –14. 00H. Malčeková
 hudební:4.-9.třída  14. 00 - 15. 00H. Malčeková
 sportovní: SG     15. 00 – 16. 00P. Urbanská, H. Malčeková, M. Řehulka, instruktorky
 šikulka 6.- 9.třída15. 00 - 16. 00Z. Bendíková
    
Středa: školní klub + posilovna  12. 30 –14. 00H. Malčeková
 hudební– sbor  6. – 9. třída13. 45 - 14. 15H. Malčeková
 hudební: 4.- 9.třída14. 15 – 15. 00H. Malčeková
 kybernetika: 6.– 9. třída14. 00 – 15. 00Grygarčík
 sportovní: SG   
 15. 00 – 16. 00
P. Urbanská, H. Malčeková, instruktorky
 šikulka: pletení z papíru: 4.- 9.třída
 15. 00 – 16. 00
K. Plachká
 náboženství: 6.-9. třída
 16. 00 – 17. 00
K. Zahlová
    
Čtvrtekškolní klub + posilovna12. 30 – 14. 00H. Malčeková
 sudoku 6. - 9. třída13. 30 – 14. 00M. Frýbová
 sportovní: balet 13. 45 - 14. 30E. Kvarčáková
 hudební: 4. - 9. třída14. 00 - 15. 00H. Malčeková
 pohádkový  
 14. 00 – 15. 00
P. Urbanská
 přírodovědný   
 14. 00 – 15. 00
D. Světlíková, A. Skřontová
 šikulka: vaření   
 14. 00 – 15. 00
P. Urbanská
 sportovní: SG 
 15. 00 – 16. 00
H. Malčeková, M. Řehulka, instruktorky
 šikulka: paličkování
 15. 00 – 16. 00
V. Sedláčková,  .Hlávková
 pro bystré hlavy: 3. - 9. třída 
 15,. 00 – 16. 00
Z. Bendíková
 taneční: Zumba: 3. - 9. třída
 15. 00 – 16. 00
K. Plachká
    
Pátek:školní klub + posilovna 12. 30 – 14. 00H. Malčeková
 

hudební: 4. - 9. třída

hudební: 4. - 9. třída

12. 45 – 13. 30

13.30 - 14.30

H. Malčeková

H. Malčeková

 taneční: Monteráčci13. 30 - 15. 00M. Holešová
 hudební15. 00 - 16. 00D. Světlíková
    

                                           

 

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol