• školní družina a klub

Kroužky školní družiny

Zájmové kroužky ŠD a jiné zájmové útvary pro 1-5. třídu ve školním roce 2017/2018

 

Zájmové kroužky ŠD a jiné zájmové útvary pro 1-5. třídu ve školním roce 2017/2018

!Vážení rodiče – označte, prosím, o které kroužky má dítě zájem,  a co nejdříve odevzdejte zpět!

V zájmových útvarech se začne naplno pracovat v týdnu od 2.10. do 6.10.

Pokud má dítě zaplaceno 200,- za pobyt v ŠD, neplatí za kroužky nic. Jinak se platí  rovněž 200,-Kč.

 

Pondělí:

ANGLIČTINA: 1. třída 12.45 – 13.30 (p.Jarošová,p. Frýbová) - !! 400,- Kč NA POLOLETÍ - platí se zvlášť !!

SPORTOVNÍ: SG : 13:25 - 14:15 hod (p.Malčeková p.Urbanská, p.Řehulka)

Náboženství: 4.-5.třída po: 13.30 – 14.15/Zahlová/

HUDEBNÍ: 4. a 5.třída – 14.00 – 15.00 hod /p.Potepová/

HUDEBNÍ: 4. – 9. třída – 14.15 – 15.00 hod (p.Malčeková)

SPORTOVNÍ: BASKET 1.- 5. třída: 15.00 – 16.00 hod  (p.Malčeková, p.Kadaňka)

POHÁDKOVÝ: 15:00 - 16:00 hod  (p.Urbanská)

Šikulky:15.00 – 16.00 hod – ŠD /p.Plachká/

Počítačový:  3.- 5. třída - 15.00 - 16.00 (p.Bendíková)

 

Úterý:

HUDEBNÍ – SBOREČEK: 1. - 3. třída – 13.00 – 14.00 hod  (p.Hymlárová )

HUDEBNÍ: 4. – 9. třída – 14.00 – 15.00 hod (p.Malčeková)

Sportovní: 1– 5.třída: 14.15 – 15.00 hod /p.Plachká/

SPORTOVNÍ – SG: - 15.00 - 16:00 hod (p.Urbanská, p.Malčeková, p.Řehulka)

TANEČNÍ: Zumba: 15.00 - 16.00 - 3.- 9. třída /p.Plachká/ v klubu

Šikulky: - 15.00 - 16.00 (p.Bendíková)

Náboženství: 1.2.3. třída: 15:00 – 16.00 /Kremserová/

 

Středa:

Angličtina: 2. třída 12.45 – 13.30 (p.Jarošová, p.Sikorová)- !! 400,- Kč NA POLOLETÍ - platí se zvlášť !!

SPORTOVNÍ: SG : 13:25 - 14:15 hod (p.Malčeková, p.Urbanská, p.Řehulka)

hudební:  4. – 9. třída - 14.15 - 15.00 /p.Malčeková/

HUDEBNÍ – FLÉTNA: 1.-3.třída: 14.15 – 15.00 hod /p.Plachká/

SPORTOVNÍ: BASKET  1.- 5. třída:  15.00 – 16.00 hod (p.Malčeková,  p.Kadaňka)

taneční: Mini Monteráčci: 1. - 5.třída: 15.00 - 16.00  (p.Urbanská) v klubu

Šikulky: - 15.00 - 16.00 (p.Bendíková)

Šikulky:   pletení z papíru /3.-9.tř/: 15.00 – 16.00 hod /p.Plachká/

 

Čtvrtek:

SPORTOVNÍ SG: 13.25 – 14.15 hod (p.Malčeková, p.Urbanská, p.Řehulka,)

hudební:  4. – 9. třída - 14.15 - 15.00 /p.Malčeková/

sportovní:balet: 13.30 -14.30 /p. E.Kvarčáková/

ŠIKULKA: PALIČKOVÁNÍ: 15.00 – 16.00 hod  (p.Sedláčková, p.Hlávková)

SPORTOVNÍ: BASKET  1.- 5. třída: 15.00 – 16.00 hod  (p.Malčeková,  p.Kadaňka)

Pro bystré hlavy:  3.- 9. třída - 15.00 - 16.00 (p.Bendíková)

Šikulky:  vaření - 15.00 – 16.00 hod – 3.-5.tř/p.Plachká/ -průběžně se budou vybírat peníze na potraviny

HUDEBNÍ: anglické a české písničky a tanečky: 15:00 - 16:00 hod (p.Urbanská)

 

Pátek:

SPORTOVNÍ: 12:30 - 13:30 hod (p.Urbanská)

hudební:  4. – 9. třída 14.00 – 15.00 - 16.00 /p.Malčeková/

TANEČNÍ – MONTERÁČCI a sletová skladba: 5.-9.tř: 13.30 – 15.00 (p.Trojančíková, p.Holešová)

Šikulky:  vaření -13:30 - 15:00 hod (p.Urbanská)

SPORTOVNÍ: 15:00 - 16:00 hod (p.Urbanská)

hudební:  15.00 - 16.00 /K. Vaňková/

Mladý zdravotník:  14.30 - 16.00 /D. Poštulka a V.Urbancová/

vycházky do okolí: 1-5. třída – 13.00 – 16.00 (p.Plachká, p.Bendíková)

 

 

 

za ŠD Helena Malčeková

 

 

 

 

Příloha ke kroužkům:

 Pokud byste měli zájem o některý z kroužků a opravdu Vám nevyhovuje navržený den a čas-stavte se a zkusíme to nějak vyřešit.

 

Příprava na medvědí stezku se koná v dubnu a květnu intenzívně před soutěži.

- součástí kroužku sportovního je zdravotní tělesná výchova, míčové, sportovní hry jako jsou fotbal, florbal, basket, házená i pálkovací hry, závodivé a drobné hry, sportovní gymnastika, cvičení s různým náčiním. /bossu, gymbaly,overbaly, kruhy a další/

- součástí kroužku Šikulka budou tyto činnosti: keramika, práce s papírem, dřevem a různými materiály, výtvarné činnosti, vaření, pletení z papíru

 

- součástí kroužku hudebního je zpěv, hra na hudební nástroje: flétna, kytara a další rytmické a melodické, lidové a country tance, pohybové hry

 

- součástí kroužku tanečního je disko a jiné moderní tance, zumba, lidové /hlavně slezské/ a country tance

 

- součástí kroužku Pro bystré hlavy:soutěže v A-Z kvízu, je luštění sudoku, křížovek, osmisměrek a další, soutěže Co na to paní vychovatelka, zábavné a společenské hry.

 

- počítačovém kroužku - práce se školními výukovými programy, práce s internetem

 

- součástí kroužku Pohádkového je dramatizace pohádky, dramatické hry, scénky

 

 

Ovoce a zelenina do škol