• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Škola - Úspěchy

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

SPORTOVNÍ

1. MÍSTO - Jakub Vltavský - OKRESNÍ ZÁVOD V PLAVÁNÍ 

2. MÍSTO - Kevin Kubín - HOD DO DÁLKY 1. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

2. MÍSTO - Matyáš Plch - HOD DO DÁLKY 2. TŘÍDY - OKRESNÍ TURNAJ  ŠKOLNÍCH DRUŽIN

Okresní závody ve sportovní gymnastice

1. MÍSTO, postup do krajského kola - Jakub Zahel, David Trojančík, Dominik Král, Daniel Plachký

3. MÍSTO - Anna Gorčicová, Eliška Gorčicová, Kateřina Dušková, Klára Rýžová

3. MÍSTO - Tadeáš Endrych, Dominik Humpolec, Tomáš Kubala, Kevin Kubín

3. MÍSTO - Adam Humpolec, Šimon Mazur, Šimon Bajgar, Viktor Šnajdr

 

VĚDOMOSTNÍ 

1.MÍSTO OKRESNÍ FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA - Adrien Tanekou 8. A

1.MÍSTO - OKRESNÍ PŘÍRODOVĚDNÁ SOUTĚŽ - TÝM 9. TŘÍD

1. MÍSTO - OKRESNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM  JAZYCE - Adrien Tanekou 8. A, postupuje do krajského kola

1. MÍSTO - OKRESNÍ ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - Filip Kunz 9. A, postupuje do krajského kola

3. MÍSTO - OKRESNÍ SOUTĚŽ GEOŠIFRA - TÝM 8. A

4. MÍSTO - OKRESNÍ DĚJEPISNÁ SOUTĚŽ - Filip Kunz 9. A

4. MÍSTO - OKRESNÍ ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - Vendula Richterová 7. B

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - Daniel Gorčica - diplom (33. místo v kraji) a Konstantin Stojakovic -diplom

oba z 5. třídy.  se stali krajskými semifinalisty.

18. MÍSTO - KRAJSKÉ KOLO "HLEDÁME MLADÉHO CHEMIKA" - Filip Kunz 9. A

speciální cena odborné poroty za Dětský čin roku - Amálie Bartáková 

24. MÍSTO - REGIONÁLNÍ KOLO "HLEDÁME MLADÉHO CHEMIKA"  - Filip Kunz 9. A

VÝTVARNÉ, TECHNICKÉ

2. a 3.  MÍSTO - ADVENT NA ZEMĚDĚLCE- ADVENTNÍ PŘÁNÍ

 

HUDEBNÍ 

SOUTĚŽ DRUŽIN - ZLATÉ PÁSMO - Klárka Zahlová, Peťka Hlávková a  Magdalénka Maiwaldová

SOUTĚŽ DRUŽIN - ZLATÉ PÁSMO - RadeK Vícha  a Emma Matýsková

 

 

ÚSPĚCHY ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

SPORTOVNÍ

1. MÍSTO  OKRESNÍ TURNAJ VE FLORBALU 4. TŘÍD

2. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  MLADŠÍ ŽÁCI  2.- 3.třídy 

1. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  MLADŠÍ ŽÁCI  4.- 5.třídy  a postup do krajského kola! 

2. MÍSTO - KRAJSKÉ KOLO SPORTOVNÍ GYMNASTIKA MLADŠÍ ŽÁCI

4. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2.- 3.třídy 

7. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4 .- 5. třídy

7. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA STARŠÍ ŽÁKYNĚ 6 .- 7. třídy

3. MÍSTO - OKRESNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA  STARŠÍ ŽÁKYNĚ 8.- 9.třídy 

 

2. MÍSTO - OKRESNÍ  FINÁLE V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI

1. MÍSTO - OKRES MTB CROSS (KATEGORIE 6. - 7. TŘÍDY)

1. MÍSTO - OKRESNÍ TURNAJ VE VYBÍJENÉ ŠKOLNÍCH DRUŽIN

3. MÍSTO - OKRESNÍ FINÁLE V PLAVÁNÍ

 

VĚDOMOSTNÍ 

19. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Jiří Rypl

krajské kolo ve fyzikální olympiádě - Jirka Rypl - úspěšný řešitel a 19. místo v kraji

16. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - Jiří Rypl

22. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - Matěj Jaroš

5. MÍSTO -   OKRESNÍ OLYMPIÁDA V MATEMATICE - Vendula Trojančíková

12. MÍSTO - MATEMATICKÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Jiří Rypl - úspěšný řešitel kategorie Z9

20. MÍSTO - MATEMATICKÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Matěj Jaroš - úspěšný řešitel kategorie Z9

20. MÍSTO - MATEMATICKÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Adam Humpolec - úspěšný řešitel kategorie Z5

2. MÍSTO - VÁNOČNÍ OKRESNÍ MATEMATICKÁ SOUTĚŽ DRUŽSTEV

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - Anna Stojaković, Jindra Klein​, Viktor Šnajdr z 5. třídy a Matěj Jaroš z 9. B, kteří se stali krajskými semifinalisty.

 

20. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Luděk Klein

2. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Luděk Klein

4. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Adrien Tanekou

5. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V BIOLOGII - Dominik Borunský

 

19. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Jiří Rypl

4. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Jiří Rypl

7. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA VE FYZICE - Štěpán Rychlý

 

17. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V CHEMII - Jiří Rypl 

21. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V CHEMII - Štěpán Rychlý

 

9. MÍSTO - KRAJSKÁ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Adrien Tanekou

2. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Adrian Tanekou - kategorie 7. tříd

16. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Eliška Mičková - kategorie 7. tříd

4. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ZEMĚPISE - Filip Kunc - kategorie 8. tříd

 

 

3. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - Adrian Tanekou - kategorie 6. - 7. tříd

13. MÍSTO - OKRESNÍ OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - Samuel Svoboda - kategorie 8. - 9. tříd

 

16. MÍSTO - DĚJEPISNÁ OKRESNÍ OLYMPIÁDA - Štěpán Rychlý

 

1. MÍSTO -  SOUTĚŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ 

 

VÝTVARNÉ, TECHNICKÉ

1. MÍSTO - ADVENT NA ZEMĚDĚLCE- ADVENTNÍ ZVONEK - ABSOLUTNÍ VÍTĚZ - ŠD ZŠ SLAVKOV

2. MÍSTO - OKRESNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ DRUŽIN 

2. MÍSTO - OKRESNÍ SOUTĚŽ VE FLORISTICE - Nela Tichá