• Základní školA Slavkov

     

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Pokyny k realizaci testování antigenními testy od 1. listopadu 2021

Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace bude znovu realizováno testování všech žáků i zaměstnanců antigenními testy. Testování nemusí podstupovat ti, kteří doloží potvrzení o očkování, prodělání onemocnění nebo potvrzení negativního testu z testovacího centra. Nově nabytá potvrzení prosíme opět zaslat na email: sekretariat@skolaslavkov.cz. Testování proběhne v pondělí 1. a 8. listopadu s následujícím režimem:

 

  • · Žáci 1. – 5. ročníku v sále kulturního domu
  • Od 6.15 hod. – testování příchozích dětí do ŠD
  • Od 7.20 hod. – žáci 4. – 5. třídy
  • Od 7.30 hod. – žáci 1., 2., 3. třídy
  • · Žáci 6. – 9. ročníku v jednotlivých třídách na začátku 1. vyučovací hodiny

V případě jakýchkoliv dotazů či problému kontaktujte vedení školy.

 

Mgr. Eva Starečková, ředitelka školy