• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Okrskové kolo ve vybíjené

    V úterý 17. května proběhlo okrskové kolo ve vybíjené 4. a 5. tříd. Naši žáci si vedli skvěle a v turnaji obsadili druhou příčku. Hned na začátku nastoupili proti ZŠ Englišova, kterou v prvním poločase dokázali porazit. Bohužel ve druhém již vedení neudrželi a prohráli těsně o jednoho hráče. S týmy z Háje a Skřipova si již lehce poradili, tady měli naši opravdu návrh. A kdo se o to zasloužil? 

Ze 4. třídy Ondra Beck a Michal Němec, z 5. třídy Tadeáš Endrych, Šimon Čech, Adam Zahel, Vít Richter, Václav Juchelka, Dominik Humpolec, Jan Kurka a Matyáš Srnka.

 

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. 

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov