• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Maškarní karneval 2020

Maškarní karneval 2020

 

V úterý 10.3. žákovský parlament uspořádal pro děti školní družiny tradiční Maškarní karneval. Zúčastnilo se celkem 54 dětí, z toho bylo 33 dokonalých masek. Mohli jsme obdivovat například pračku, kávovar, kontejner na sklo, kovboje, princezny, čarodějnice, čerty, piráty, květináče, fotbalisty, indiány, policisty, víly a spoustu dalších krásných námětů. Děti si zahrály židličkovanou, tancovaly Makarénu, jely vláčkem, hrály si s balónky, ale také nás navštívil kouzelník, který předvedl několik druhů kouzel, která byla opravdu úžasná. Kouzelníkem se na pár minut proměnil David Trojančík z 5.třídy a získal tak obdiv nejen od svých spolužáků. V průběhu celého odpoledne měly děti nakreslit malý obrázek, který šel do náhodného slosování a vítěz získal odměnu. Tuto výhru získala Nikolka Grossmannová z první třídy.

Nakonec nás čekalo vyhodnocení těch nej kostýmů:

- Za originální masku získala první místo Anička Ryplová s květináčem

- Za masku domácí výroby získala třetí místo Petra Hlávková s kontejnerem na sklo, druhé místo Barča Lindovská s pračkou a první místo získala Klárka Zahlová s kávovarem

Děkujeme moc žákovskému parlamentu za krásně strávené odpoledne a doufáme, že už nyní se můžeme těšit na příští rok.

Pavla Urbanská