• Základní školA Slavkov

    CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA

Hledáme nejlepšího Mladého chemika

Na naší škole proběhlo 1. kolo soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR 2021/2022. Celkem se tedy do školního kola zapojilo 41 žáků. Největšího bodového zisku ve školním kole získaly žákyně Nina GaršicováAlžběta Kadaňková a Radka Steinerová. Tato děvčata reprezentovala naši školu v krajském kole soutěže. V tomto kole soutěžilo celkem 186 žáků z celého kraje. Naši žáci se v konkurenci ostatních škol neztratili a vzorně naši školu reprezentovali. Nejlepšího umístění dosáhla Nina Garšicová, která obsadila 63. místo. Všem třem žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.      

Individualizace výuky a rozvoj digitální gramotnosti s využitím mobilních zařízení

Infrastruktura pro inovativní vzdělávání ZŠ Slavkov