• školní družina a klub

Kouzelník podzim - vyhodnocení

Kouzelník podzim - vyhodnocení

 

Minulý týden jsme mohli s úžasem obdivovat nádherné výtvory, které vyrobily děti naší školy společně se svými rodiči, prarodiči či staršími sourozenci. Hned v pondělí se přišla na naši úžasnou výstavu podívat celá mateřská škola a děti i paní učitelky žasly, co krásného opět letos děti vytvořily. Jak už je zvykem hlasovat mohli opravdu všichni žáci naší školy, učitelé, ale také hosté naší školy. A opět jsme od všech mohli slyšet, jak moc těžké je hlasovat pro jednotlivá díla, když vše je tak krásné….. Na letošní výstavě jsme mohli vidět například krásnou podzimní mozaiku, pirátskou loď, Ivanovu chaloupku, srnečka, indiány, hady, sovy, jeleny, lesní královnu, pařezovou chaloupku, dračí tvrz, ježky, skřítky a mnoho dalšího. Opravdu nebylo vůbec jednoduché vybrat a dát hlas jednotlivým výrobkům. Všechny děti, které se výstavy zúčastnily, dostaly sladkou odměnu a výherci i věcné odměny. Na páté místo „doskákal“ SRNEČEK Karolínky Losertové z 3. třídy. Pro čtvrté místo si přiletěla SOVA Emičky Beinhauerové z 2. třídy, třetí místo obsadila DRAČÍ TVRZ Ondráška Becka z 1. třídy. Pro druhé místo si „přijel“ TRAKTOR NA LESNÍ CESTĚ Danka Plachkého z 4. třídy a letošním absolutním vítězem se stala IVANOVA CHALOUPKA Adélky Vlčkové z 3. třídy. Všem výhercům gratulujeme a už teď se těšíme na příští výstavu a opět úžasné výrobky našich šikovných dětí. Za ŠD Kateřina Plachká

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol