• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Maškarní karneval

Maškarní karneval

Členové žákovského parlamentu si připravili, pro žáky školní družiny, krásné čtvrteční odpoledne formou maškarního karnevalu. 
Děti soutěžily, tančily, malovaly a dováděly na parketu kulturního domu. Sešlo se přes 45 masek, které byly opravdu pohádkové. Viděli jsme masky zvířátek, kovbojů, pirátů a námořníků, hasičů, klaunů, samozřejmě princezny, černokněžníky, ale také vtipně vyrobenou masku knihovny, kontejneru na plasty, pastelky nebo čajového sáčku. Navštívila nás maska pana Karla Gotta a Darinky Rolincové. 😊 
Porota, složená z žáků parlamentu, neměla vůbec jednoduchý úkol s vybráním těch nejoriginálnějších masek a masek vyrobených doma vlastními silami. Nakonec byly vyhodnoceny tyto masky. 
3. místo Ježek. Štěpán 
2. místo Kravička. Anička 
1. místo. Popcorn. Šarlotka 

3. místo Požárnice. Viktorka 
2. místo Knihovnička. Klárka 
1. místo Kontejner na plasty. Terka 

3. místo Tři čuníci. Julinka 
2. místo Čajový sáček. Ondra 
1. místo Pastelky. Honzík a Natálka 
Pro sladkou odměnu si přišly i všechny ostatní masky. 
Velké poděkování patří všem organizátorům této již tradiční a velmi pěkné akce - Žákovskému parlamentu. Moderátorkám Vendě a Terce, Klárce a Klárce, Vanese, Filipovi, Matěji, Ondrovi a Markétě a nejmladšímu členu - Davčovi. Dali si s tímto, pro nás, krásným odpolednem, velkou práci a zvládli ji na výbornou! Za to jim děti školní družiny hlasitě zatleskaly. 
Děkují také všechny paní vychovatelky - a “klobouk dolů” před vaším výkonem. 

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol