• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

100. výročí naší vlasti

100. výročí naší vlasti

V úterý 23.10. oslavily děti školní družiny krásné 100. výročí naší vlasti. 
Tři družstva v barvách trikolory soutěžila ve správném pojmenování státních symbolů, vybarvovala vlajky ČR a trikolory, skládala vlaječky z částí, které byly rozstříhány a umístěny ve všech místnostech ŠD. Hodnotil se počet a správnost vlajek. Každé z dětí napsalo své přání k výročí. Snažili jsme se vytvořit živý obraz naší vlajky. 
Celé soutěživé odpoledne jsme zakončili zpěvem písně “ Červená se line záře”. 
Přání, která děti napsaly, si můžete přijít přečíst do prostor ve vchodu u naší lípy a posoudit, zda se jim podařila. Mnohá jsou vtipná, krásná, ale i k zamyšlení. 
 

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol