• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Aktuality

SPOLEČNÝ VÝJEZD PEDAGOGŮ

3. 9. 2015
Letošní přípravný týden měl pět pracovních dnů, dva z nich jsme využili pro SPOLEČNÝ VÝJEZD PEDAGOGŮ do hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem. Těžiště dvoudenního úsilí připravit školní rok spočívalo na jednotlivých metodických orgánech, kde se hovořilo o nutných změnách v obsahu našeho ŠVP Zdravá škola, sjednocení požadavků, prověřování učiva, soutěží a přípravě dětí na ně, jak pracovat s žáky nadanými a žáky s poruchami učení.
číst více

Přístavba

3. 9. 2015
31. srpna připomínala škola jedno velké staveniště. Přístavba dvou učeben zahájená ještě před prázdninami poznamenala chodby i další prostory stavebním prachem stále dokola stíraným ale stále všudypřítomným.
číst více

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2015/2016

3. 9. 2015
Na SLAVNOSTNÍM ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU jsme se tentokrát nenechali překvapit stále se zvyšujícím počtem žáků / letos přesně tři stovky/ i dalších přítomných. Na úvod zazněla hymna, jejíž dopad na přítomné si nezadá s atmosférou zaplněného stadiónu při mezistátním utkání.
číst více

Projekt EU TABLETY DO ŠKOL

4. 2. 2015
Učitelé naší školy se rozhodli zapojit do projektu EU- tablety  do škol.  Celkem se nás zapojí osmnáct a díky tomu získáme 18 ks dotykových notebooků. K tomu jsme zakoupili 20 tabletů pro žáky.
číst více
1 2 3 24 25 26 27

 

 

Ovoce a zelenina do škol