Aktuality

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA CHLAPCI

22. 3. 2016
V měsíci březnu se každoročně konají závody ve sportovní gymnastice, kterých se pravidelně účastníme. Ani letos jsme neudělali výjimku a jeli se poprat o dobrý výsledek na ZŠ Šrámkova.
číst více

FLORBAL 5. tříd

17. 3. 2016
Ve čtvrtek 17. 3. jsme se zúčastnili turnaje ve florbalu pro 5. třídy na ZŠ Englišova. Celkem se sešlo 6 družin. Hráli jsme systémem každý s každým, takže jsme měli před sebou 5 zápasů.
číst více

Setkání v seniorcentru

14. 3. 2016
Setkání nejstarších obyvatel naší obce s žáky naší školy proběhlo v SENIORCENTRU ve Slavkově 8. března.
číst více

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

14. 3. 2016
Krásného zakončení své učitelské kariéry se dočkala paní učitelka Neiserová. Do CHEMICKÉ OLYMPIÁDY vyslala dva vítěze školního kola, žáky deváté třídy, kteří si v náročném období přípravy na přijímačky vzali ještě jedno nelehké sousto.
číst více

OLYMPIÁDA ČESKÉHO JAZYKA

4. 2. 2016
OLYMPIÁDY JAZYKA ČESKÉHO se zúčastnilo celkem 28 žáků osmých a devátých tříd, kteří měli podle školních výsledků nejlepší předpoklady uspět. I z těch však mnozí „vyhořeli“, obtížná byla jak mluvnická tak i stylistická část.
číst více

OLYMPIÁDA JAZYKA ANGLICKÉHO A NĚMECKÉHO

4. 2. 2016
OLYMPIÁDA JAZYKA ANGLICKÉHO A NĚMECKÉHO proběhla za účasti hosta, v porotě zasedla dlouholetá učitelka a lektorka angličtiny Veronika Miková. Z jejího pohledu měla soutěž výbornou úroveň zejména v konverzační části, ocenila chuť a absenci ostychu volně mluvit na dané téma.
číst více

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

4. 2. 2016
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - utkání nejlepších ve školní kole této silně obsazené soutěže  se uskutečňuje ve třech kategoriích.
číst více

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

4. 2. 2016
Vítěz školního kola v MATEMATICKÉ OLYMPIÁDĚ Jan Stoklasa zazářil v okresním měřítku. Svou práci odevzdal v polovině určeného času jako první a dosáhl nejvyššího možného bodového zisku ještě společně s dalšími pěti účastníky. O tom, kdo je skutečně nejlepší rozhodne krajské kolo v březnu v dosud neurčeném městě MS kraje.
číst více

OLYMPIÁDA NĚMECKÉHO JAZYKA

4. 2. 2016
V OLYMPIÁDĚ NĚMECKÉHO JAZYKA se Marek Lipka umístil ve školním kole na třetím místě. Byl to však on, jenž sebral odvahu předvést své znalosti v okresním kole, kde dosáhnul na pátou příčku z osmnácti zúčastněných škol.
číst více

MAŠKARNÍ KARNEVAL a DISKOTÉKA

4. 2. 2016
Žákovský parlament uspořádal pro první až pátou třídu MAŠKARNÍ KARNEVAL. Pro děti si  připravil zábavné a vtipné soutěže - například "Kuba řekl" nebo tanec s balónky. Nechyběly ani veselé, rytmické písničky, na které si děti mohly zatancovat v nejrůznějších, nápaditých maskách.
číst více
1 2 3 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 

 

Ovoce a zelenina do škol