• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Vystoupení v Seniorcentru

Vystoupení v Seniorcentru

 

Dnes 12.2. jsme byli s dětmi vystupovat pro babičky a dědečky v místním Seniorcentru. Ze všeho nejdřív musím pochválit všechny děti za krásné vystoupení a hlavně ukázkové chování. Při vstupu děti vzorně nahlas pozdravily a na konci při předávání odměn všechny děti hlasitě poděkovaly. Děti byly pochváleny za toto chování a také byla vyřčena slova ,,jde vidět, že máme ve Slavkově slušně vychované děti". Chválíme děti z kroužku Zumby za jejich vystoupení, následně děti z Pohádkového kroužku a také kroužek Minimonteráčků - skladba Budík. Děkujeme také všem třídním učitelům a paní ředitelce za umožnění tohoto vystoupení. Myslím, že se to opravu povedlo! 

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol