VOLBY DO ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU

VOLBY DO ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU považujeme právem za svátek demokracie na naší škole. Třída navrhuje několik vhodných kandidátů, o jejich dalším osudu však rozhodují všichni žáci třetí až deváté třídy. Představení a projev ke spolužákům v sále Kulturního domu je prvním prubířským kamenem schopnosti zapůsobit na plénum jako osobnost, ve kterou mohou mít důvěru. Někteří vsadili na to, zaujmout za každou cenu – to se občas podaří, naproti tomu srozumitelný, strukturovaný a zřetelně pronesený projev vcelku nenápadného žáka osmé třídy padal do užaslého ticha a vynesl jeden z nejvyšších počtů hlasů. Kteří žáci přesvědčili své volitele letos? Adrien Tanekou, Luděk Klein, Nikola Kosterová, Pavla Hrazdilová, Josef Vavrovič, Jakub Quis, Richard Volovský, Ondra Chodura, Ivana Štantejská, Mirka Pavlíčková, Monika Lischková, Michal Kostera, Martin Pavlík, Katka Uvírová, Martin Majnuš, Dominik Špilháček, Karolina Potepová.

 

 

Ovoce a zelenina do škol