• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Turnaj ve vybíjené školních družin

Turnaj ve vybíjené školních družin

Dne 25. 10. 2018 jsme se se školní družinou zúčastnili turnaje ve vybíjené, který se uskutečnil na ZŠ Šrámková v Opavě. Soutěžili děti od 2. – 5. třídy. Soutěže se zúčastnilo celkem 10 družstev (Šrámková, Mladecko, Otice, Otická, Englišova, T.G.M., Vrchní, E.Beneše, Kylešovice a Slavkov). Soutěžilo se ve třech skupinách, ze kterých se postupovalo do finále. My jsme trénovali celý měsíc a vyplatilo se, jelikož jsme se dostali až do samotného finále.

Nejdříve jsme ve finále hráli proti ZŠ Kylešovice, které jsme porazili. To děti nabudilo, a  porazili jsme i druhý tým ZŠ E. Beneše. V závěru už nám nezbývalo nic jiného, než porazit i poslední školu – ZŠ T.G.M.! Tvrdý trénink nás dovedl až na nejlepší první místo! Radost dětí a  báječná atmosféra vítězství snad ani nejde popsat.

Všem dětem patří velká pochvala za pravidelnou docházku na tréninky a krásný výsledek!!

 

Děti, které se soutěže zúčastnily:

• 2. třída – Honza Kurka, Šimon Čech

• 3. třída – Jakub Zahel, Dominik Král

• 4. třída – Marek Kubala, Danek Plachký, Konstantin Stojaković, Nikol Schwanová, David Trojančík

• 5. třída – Šimon Mazur, Jindřich Klein

 

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol