Turnaj ve florbalu

Několikrát do týdne se rozzářila tělocvična už od sedmé, aby uvítala třídní týmy, jež sváděly boje o co nejlepší umístění ve FLORBALU. Hrálo se ve čtyřech skupinách, překvapil zájem dívek. Mrzelo jen odstoupení děvčat ze 7. B v průběhu turnaje. Velmi vyrovnaný průběh měla skupina mladších chlapců, která se poskládala do pořadí 6. A, 4., 6. B, 5. třída. Absolutně nejvyššího počtu vstřelených gólů dosáhnul Šimon Nádeníček. Ve stejné věkové skupině dívek zvítězila 6. B následovaná 5, 6. A a 4. třídou. Celkem deset zápasů se odehrálo v chlapecké skupině od sedmé do deváté třídy. Pořadí: 8. B, 9. A, 9. B, 7. B, 7. A. Nejvíce gólů zaznamenali Dominik Kubala, Jirka Soška, Adam Lazecký, Jakub Quis, Ondra Chodura, David Marek, Martin Frey a Jan Černín. Nedohraná skupina starších dívek se poskládala do pořadí 8. A + 8. B, které vytvořili jedno silné družstvo, 9. B, 7. A. Poděkování patří vedoucím jednotlivých skupin z řad žáků ŽP, ti byli garanty zdárného průběhu i rozhodčí: Jakub Quis, Michal Kostera, Karolína Potepová a Ondra Chodura. Radost z předvedené hry měl určitě vedoucí týmu DRUŽSTVA OSMÁKŮ A DEVÁŤÁKŮ VE FLORBALU. Kluci předvedli v silné skupině výkon na hranici možností, v dramatické koncovce si brankou v poslední sekundě zajistili druhé místo s možností postupu.

 

 

Ovoce a zelenina do škol