• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

TURNAJ V ŠACHU

Po několik dnů probíhal na škole turnaj v ŠACHU. V mladší kategorii si vítězství vybojoval Filip Lhotský před svým největším soupeřem Davidem Zahlem. Třetí místo obsadil Jonáš Montag, čtvrté Lukáš Čech, pátý skončil Adam Kostřiba a šestý teprve prvňáček Danek Plachký.  Ve starší kategorii ovládly turnaj dvě třídy  -  6. B a 9. B. Na okresní soutěži si naše kvarteto mladších vybojovalotřetí příčku, Adam Kostřiba z pátého místa musel nahradit onemocnivšího Davida Zahla.

 

Ve starší kategorii už je konkurence podstatně těžší. Naši školu reprezentovali Jan Stoklasa, Zbyněk Škrobánek, Domunik Špilháček a teprve šesťák Jirka Rypl. Šesté místo je odrazem současné úrovně šachu na naší škole i letos bychom chtěli přes zimní období obnovit šachový kroužek, který by vedl pan Alois Zahel.

 

 

Ovoce a zelenina do škol