• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Turnaj v pokeru

Turnaj v pokeru

 

Ve čtvrtek 9. 2. 2017 se na naší škole poprvé uskutečnil pokerový turnaj. Účast byla hojná a dorazilo celkem 31 žáků.  Ze začátku byl sice trochu hluk a dusno, ale postupem času zavládla spíše napjatá atmosféra. Několikrát došlo k tomu, že žák vsadil vše a prohrál, takže se začali brzy objevovat první finalisté. Za chvíli byl seznam úplný. Filip Nádeníček (8.A), Vojtěch Winkler (8.B), Adam Haas (6.A),  Jirka Rypl (7.B), Šimon Nádeníček (6.A) a Lukáš Včelka (7.B) spolu rozehráli hru, jež měla určit vítěze. Ubíhající minuty oznamovali závěr a všichni začínali být nervózní. Po dlouhém čekání vyhrál Filip Nádeníček. Tímto blahopřeji výherci a doufám, že stejný titul naše třída obhájí i příští rok.

Poděkování patří také Pavle Hrazdilové, Lucce Kempkové, Kláře Beinhauerové, Adamovi Vinckerovi, Kláře Bradáčové a Markétě Volovské, kteří rozdávali žetony.

Text: Drahomíra Světlíková (8.A)

 

 

Ovoce a zelenina do škol