Turnaj v malé kopané

Chlapci 8. a 9. tříd se zúčastnili turnaje v MALÉ KOPANÉ na umělé trávě v Opavě Kylešovicích. Fotbal této kategorie už není žádná čutaná – je to hra velmi rychlá, plná nasazení a tvrdých soubojů. Hrálo se ve dvou skupinách a naši kluci postupně poměřili síly s výběry základních škol Vrchní, Otická a Melč. Naši v této skupině rozhodně nehráli druhé housle. V prvním zápase se vypořádali s Vrchní gólem střídajícího Kuby Quize, a na závěr hladce přehráli tým Melče (skórovali Martin Frey a 2x David Marek). Bohužel mezitím těsně prohráli s favorizovanou Otickou, když k utkání nastoupili s přílišným respektem, dostali hloupé dva góly a ze závěrečného tlaku a několika dobrých šancí pak vytěžili už jen snížení na konečných 2:1. Do dalších bojů v okresním kole tak už nezasáhnou, i tak jim patří poděkování za vzornou reprezentaci školy. Složení týmu: Petr Lenek, David Marek, Martin Frey, Kuba Quiz, Adam Mička, Michal a Jan Houdkovi, Jan Čermín, Lukáš Soška a Michal Kostera.

 

 

Ovoce a zelenina do škol