Turnaj dvojic v BADMINTONU 2017

Turnaj dvojic v BADMINTONU probíhal pod patronací Žákovského parlamentu v lednu až březnu před vyučováním v tělocvičně školy. V kategorii nejmladších vyhráli celý turnaj Jan Prejda a Lukáš Plachký před Dominikem Šenkem a Dankem Kubátem, bronz získali David Zahel a Dominik Borunský. Nejlepší dvojici děvčat vytvořily celkově čtvrté Izabela Hoppová a Elen Bořecká. Ve skupině šestých a sedmých tříd si první místo v dramatickém finálovém duelu vybojovali Matěj Jaroš a Jirka Rypl, kteří v poměru 2 : 1 porazili Dominika Kubalu a Filipa Šenka. Bronzoví skončili Lukáš Beil a Dominik Vícha před Tondou Davidem a Jakubem Matýskem. V nejstarší skupině nenašla skvěle sehraná smíšená dvojice Ondra Chodura a Maruška Kořínková recept na bezchybnou hru Jakuba Quise s Davidem Markem, kteří vybojovali celkové vítězství. Třetí skončili Martin Frey a Adam Vincker, nejlepší čistě dívčí dvojici vytvořily Jana Kramolišová s Monikou Lischkovou – dosáhli čtvrtého místa. 

 

 

Ovoce a zelenina do škol