Svatováclavská míle republiky

Konec září je spojen s jednou z nejhezčích akcí – SVATOVÁCLAVSKOU MÍLÍ REPUBLIKY.

Letos za snad nejteplejšího počasí v historii. Společně se sluníčkem to velkou měrou přispělo k pohodovému průběhu OSLAV ČESKÉ STÁTNOSTI. Vzdálenost jedné míle kolem prvního slavkovského rybníka běží všichni žáci od první do deváté třídy, většinou po dvou ročnících v kategorii děvčat a chlapců. Kromě hodnotných časů nejstarších kategorií /byť traťový rekord letos nepadl/, za nejnadějnější považujeme rozběh druháků a třeťáků s vynikajícími časy první trojice Viktor Šnajdr, Jindra Klein a Marek Kubala  6:11 – 6:14! Vítězové jednotlivých kategorií: Dominik Král, Šarlota Lhotská, Julie Bradáčová, Viktor Šnajdr, Monika Freyová, Jan Prejda, Veronika Žembová, Filip Lhotský, Elen Malchárková, Dominik Kubala, Natalie Stiborská, Adam Mička /nejrychlejší chlapec 5:28/, Karolina Potepová, /nejrychlejší dívka 6:25/, Jan Černín.

 

 

Ovoce a zelenina do škol