Svatováclavská míle
Svatováclavská míle
Ve středu 27.9. a v pátek 29.9. se uskutečnil tradiční běh kolem slavkovského rybníka na počest sv. Václava patrona naší země. Ve středu absolvovali závody žáci vyššího stupně a v pátek žáci nižšího stupně. Tentokráte nám počasí přálo a výsledky dopadly takto:
Výsledky jednotlivců:
Běh kolem rybníka - 1. třída kluci | ||||
1. | Baigar Jakub | 6:56 | ||
2. | Sulkiewicz Samuel | 8:25 | ||
3. | Vilč Štepán | 8:45 |
Běh kolem rybníka - 1. třída dívky | ||||
1. | Plchová Anna | 8:24 | ||
2. | Kuršová Agáta Julie | 9:38 | ||
3. | Bestová Karolína | 9:58 |
Běh kolem rybníka - 2. tř. hoši | ||||
1. | Šenk Daniel | 6:48 | ||
2. | Obludník Adam | 7:23 | ||
3. | Kuděla Libor | 7:28 |
Běh kolem rybníka - 2. tř. dívky | ||||
1. | Šnajdrová Eliška | 7:42 | ||
2. | Hamelová Aneta | 8:34 | ||
3. | Stříbná Nela | 8:46 |
bBěh kolem rybníka - 3. tř. kluci | ||||
1. | Derich Jan | 6:48 | ||
2. | Špilháček Mikuláš | 8:48 | ||
3. | Žůrek Tomáš | 9:20 |
Běh kolem rybníka - 3. tř. dívky | ||||
1. | Korbelová Kristýna | 6:49 | ||
2. | Stojakovič Zona | 7:01 | ||
3. | Trojančíková Anna | 7:49 |
Běh kolem rybníka - 4. tř. kluci | ||||
1. | David Helebrand | 6:30 | ||
2. | Damián Gavenda | 6:41 | ||
3. | David Kadaňka | 6:49 |
Běh kolem rybníka - 4. tř. dívky | ||||
1. | Viki Čechová | 8:48 | ||
2. | Rozárie Klapetková | 9:27 | ||
3. | Karolína Becková | 11:49 |
Běh kolem rybníka - 5. tř. kluci | ||||
1. | Oliver Strnadel | 6:05 | ||
2. | Tomáš Petzuch | 6:15 | ||
3. | Tomáš Mikolajek | 6:58 |
Běh kolem rybníka - 5. tř. holky | ||||
1. | Aneta Šenková | 7:24 | ||
2. | Eliška Jurichová | 7:35 | ||
3. | Valentýna Richterová | 7:38 |
Běh kolem rybníka - 6. A, B hoši | ||||
1. | Daniel Dušek 6B | 5:26 | ||
2. | Štěpán Gregořica 6B | 6:23 | ||
3. | Michal Němec 6B | 6:52 |
Běh kolem rybníka - 6. A, B dívky | ||||
1. | Viktorie Pumrová 6.B | 7:31 | ||
2. | Eliška Březinská 6.B | 7:53 | ||
3. | Tereza Gregořicová 6.B | 7:54 |
Běh kolem rybníka - 7.A,B hoši | ||||
1. | Tadeáš Endrych 7A | 5:09 | ||
2. | Adam John 7A | 5:53 | ||
3. | Erik Konečný 7A | 6:25 |
Běh kolem rybníka - 7.A, B. dívky | ||||
1. | Anna Ryplová 7A | 6:23 | ||
2. | Vanda Najsrová 7A | 6:26 | ||
3. | Tereza Košárková 7B | 6:29 |
Běh kolem rybníka - 8. A,B hoši | ||||
1. | Tomáš Škrabal 8B | 5:45 | ||
2. | Vašek Liber 8B | 5:51 | ||
3. | Dominik Král 8A | 5:58 |
Běh kolem rybníka - 8. A, B dívky | ||||
1. | Sabina Mašlaňová 8A | 5:49 | ||
2. | Bára Kristiánová 8B | 6:29 | ||
3. | Šarlota Lhotská 8A | 6:36 |
Běh kolem rybníka - 9. A,B hoši | ||||
1. | Daniel Plachký 9A | 5:12 | ||
2. | Lukáš Hadámek 9A | 5:28 | ||
3. | Jakub Gregořica 9B | 5:41 |
Běh kolem rybníka - 9. A, B dívky | ||||
1. | Viktorie Mičkova 9B | 6:23 | ||
2. | Natalie Režnarová 9A | 6:48 | ||
3. | Nela Chodurová 9A | 7:38 |
Průměrné výsledky tříd (přepočet na jednoho žáka):
1 | 7.A | 8:48 |
2 | 7.B | 8:54 |
3 | 8.B | 8:57 |
3 | 9.B | 8:57 |
5 | 9.A | 9:01 |
6 | 6.B | 9:16 |
7 | 6.A | 9:31 |
8 | 2. třída | 9:41 |
9 | 5. třída | 9:45 |
10 | 4. třída | 9:57 |
11 | 8.A | 10:10 |
12 | 1. třída | 10:30 |
13 | 3. třída | 10:44 |