• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA CHLAPCI

V měsíci březnu se každoročně konají závody ve sportovní gymnastice, kterých se pravidelně účastníme. Ani letos jsme neudělali výjimku a jeli se poprat o dobrý výsledek na ZŠ Šrámkova. Měli jsme závodníky v těch nejstarších kategoriích tedy 6. a 7. třída a 8. a 9. třída. Konkurence byla veliká, obzvláště ze sportovně zaměřených škol. Naši závodníci však předvedli vynikající výkony a umístili se na senzačním druhém místě v obou kategoriích. Pokud se podíváme na výkon a umístění v jednotlivcích, je jasné, proč jsme obsadili druhá místa. Nejúspěšnějším závodníkem byl Honza Vitásek, který ve své kategorii skončil na vynikajícím 3. místě, Michal Houdek a Martin Frey obsadili ve svých kategoriích 4. místo, Jirka Rypl byl celkově na 5. místě a Honza Čermín bral místo 7. Závodní nováček Luděk Klein, který startoval dokonce za starší kategorii, se také popral výborně a umístil se na 14. příčce. Máme obrovskou radost a všem závodníkům moc gratulujeme.

 

III. kategorie (6., 7. třída):

  • Luděk Klein
  • Jirka Rypl
  • Martin Frey
  • Honza Vitásek

 

IV. kategorie (8., 9. třída):

  • Honza Houdek
  • Michal Houdek
  • Honza Čermín

 

Michala Holešová, Martin Řehulka

 

 

Ovoce a zelenina do škol