• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Soutěž ŠD v jízdě na kolečkových bruslích

Soutěž ŠD v jízdě na kolečkových bruslích

Děti ŠD se zúčastnily soutěže V JÍZDĚ NA KOLEČKOVÝCH BRUSLÍCH. Soutěžilo se  po ročnících kluci, holky, pouze prvňáčci jeli společně. I my jsme měli v naší družině takového odvážného prvňáčka a to Šarlotku Lhotskou, která byla velmi šikovná, ačkoli na stupně vítězů to ještě nebylo. Druhou třídu reprezentoval jediný kluk Tobiáš Kostřiba. Z třetí třídy jsme měli zastoupení v podání Aničky Gorčicové, Elišky Gorčicové a Kamilky Matalové. Čtvrtou třídu reprezentovaly Bětka Kadaňková a Barča Slavíková, která měla obrovskou naději na medaili, bohužel skončila těsně pod stupni vítězů s medailí pouze bramborovou. Za pátou třídu bojovaly Izabela Hoppová a Monika Freyová. Všem zúčastněným dětem děkuji za sportovní nasazení a za   reprezentaci naší školy.

 

 

Ovoce a zelenina do škol