Soutěž o nejchutnější dezert

Po celý týden se z žákovské kuchyně linuly v odpoledních hodinách vůně pokrmů, které připravovala družstva bojující V SOUTĚŽI O NEJCHUTNĚJŠÍ DEZERT. Málokdy se stane, že se v jedné kuchyni setkají deváťáci s prvňáčky, i tím získala soutěž zvláštní atmosféru. Přes třicet týmů – tedy asi stovka žáků - se snažila oslnit porotu druhy běžnými i originálními, štěstí pro ni, že soutěž netrvala déle. Dostalo se i na sborovnu, všichni učitelé oceňovali výborný nápad, který obohatil svačinky pedagogů. Vzorky byly porotě předkládány pod pořadovým číslem, aby bylo rozhodnutí skutečně objektivní. Vyhlášení se muselo uskutečnit v tělocvičně, do poslední chvíle neznali žáci pořadí nejúspěšnějších: 1. místo Sofie Svobodová, Nikola Hajduková, Vanesa Štýbarová. 2. Klára Beinhauerová, Pavla Hrazdilová, 3. Jindra Klein, Anička Stojakovič, Lucka Rýžová. 4. Adam Drobný, Standa Matějek, David Borč. 5. Karin a Leontýnka Malchárkovy.Soutěž o nejchutnější dezert

 

 

Ovoce a zelenina do škol