• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Školní kolo - zeměpisná olympiáda

Školní kolo - zeměpisná olympiáda

 

Po loňském úspěchu v okresním kole byl i letos zájem žáků o zeměpisnou olympiádu značný. Žáci druhého stupně se utkali ve třech disciplínách – v práci s mapou, atlasem a geografických znalostech. V nejmladší kategorii šestých tříd nejlépe uspěla Eliška Mičková před Barborou Pavelkovou, Kristýnou Košárkovou, Zdeňkem Najsrem a Alžbětou Kadaňkovou. Sedmáky vyhrál Adrien Tanekou, za ním pak Barbora Kubcová, Ondřej Volovský, Petra Koníčková, Evelína Kunzová a Adam Žilka. Z osmáků a deváťáků prokázal největší znalosti dle očekávání loňský vítěz okresního kola Filip Kunz následován Jirkou Ryplem, Matějem Jarošem, Adélou Malíkovou a Vendulou Trojančíkovou. Postupujícím do okresního kola držíme palce!

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol