• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Školní kolo pěvecké soutěže školních družin

Ve středu 7.2. 2018 uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže

 

Zpíváme v družině, tentokrát na téma písně z pohádek a filmů.

 

Děti se zadaného úkolu ujaly velmi zodpovědně, a také to bylo na soutěži znát! Prožili jsme velmi pěkné, příjemné odpoledne, sálem zněly známé a oblíbené písničky zpívané, zatančené i pohybově předvedené s velkou chutí a radostí. Maminky i děti sháněly a vyráběly kostýmy, čehož si velmi vážíme.

 

Bohužel pro velkou nemocnost jsme neviděli skladbičky:

Či a či a či, či, či /1.třída/ a Když se načančám /4.třída/

 

Diváci v sále rozhodli takto:

Umístění v kategorii 1. a 2. tříd:

1. místo: Tři čuníci /2.třída/ - 44 bodů

 

Umístění v kategorii 3. až 5. třída:

1. místo: Večerníček /5.třída/ - 27 bodů

2. místo: Medvědi /3.třída/ - 24 bodů

3. místo: Buchet je spousta / - 15 bodů/

 

Absolutním vítězem divácké soutěže se s počtem 44 hlasů stala píseň:

Tři čuníci – 2.třída

- pohybový doprovod nacvičily tyto žákyně: Verča Žembová, Lucka Kempková, Nati Stiborská

 

 Desetičlenná porota rozhodla takto:

Umístění v kategorii 1. a 2. tříd:

1. místo: Tři čuníci /2.třída/ - 10 bodů

 

Umístění v kategorii 3. až 5. třída:

1. místo: Buchet je spousta, Večerníček /obě skupiny z 5.třídy/- 10 bodů

2. místo: Medvědi /3.třída/ - 8 bodů

3. místo: Rebelky /4.třída/

 

 

 

 

Nacvičovaly tyto děti:

   1.třída: Beatka Uhlářová, Anička Ryplová, Emička Beinhauerová, Anetka Maršálková,  Barča Mazurová,

 

2.třída: Petra Hlávková, Natálie Kurková, Klára Zahlová, Karolína Lozertová, Leontýna Malchárková, Šarlota Lhotská

 

3.třída: Daniel Gorčica, David Trojančík, Daniel Plachký, Magdaléna Maiwaldová, Valíková Klára, Berková Žaneta

 

4. třída: Julinka Bradáčová, Lucka Ryžová, Anička Stojakovič, Anička Gorčicová, Eliška Gorčicová, Klárka Lucka Ryžová, Kamča Matalová,

 

5.třída: Tereza Mikolajková, Adéla Gebauerová, Jiří Duroň, Alžběta Kadaňková, Barbora Slavíková, Barbora Pavelková, Adriana Lhotská, Eliška Lhotská, Eliška Kirschnerová, Tereza Konarská,

 

 

Na klavír doprovázely: Bětka Skřontová, Adélka Schmídová

Na kytaru doprovázela: Drahuška Světlíková

 

za ŠD Helena Malčeková

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol