Se SRPŠ na kole 2017

SE SRPŠ NA KOLE je akce našeho rodičovského sdružení, která má dlouholetou tradici. Družstva tvořená rodinami nebo jen skupinkami žáků tentokrát vyrazila z Areálu chovatelů směrem na Zlatníky, Stěbořice a k bunkru u Milostovic. Po cestě dlouhé asi 15 km plnily hlídky úkoly topografické, vědomostní, musely objet Tajuplný ostrov na kánoích, v pevnosti předvést svou mušku. Do průkazů postupně přibývaly záznamy rozhodčích o jednotlivých stanovištích, které všechny děti i dospělí absolvovali s velkým zaujetím a snahou uspět. Zkrácenou trasu bylo možné obejít i pěšky, popř. upravit délku podle zdatnosti cyklistů. V cíli- Areálu – si pak všichni mohli vyzvednout bohaté odměny, jež pro ně zakoupili rodiče se štědrým příspěvkem obce Slavkov. Nechybělo opékání, občerstvení v pohostinném areálu si všichni účastníci vychutnali, a nějak se tentokrát nedokázali rozejít… Celý výbor i další pořadatele oceňujeme za organizačně perfektně zajištěnou akci. Jen jako jiné roky se vkrádá otázka, jak prožili sobotní odpoledne ty rodiny, popř. starší žáci, jež se této sluncem a dobrou náladou obdařené akce nezúčastnili.

 

 

Ovoce a zelenina do škol