• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

ŠD Tvoje tvář má známý hlas

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS“. Rozhodli jsme se uspořádat svoji verzi pro školní družinu.  Do naší soutěže se přihlásilo dvanáct odvážlivců. Ti pilně nacvičovali, trénovali a připravovali si kostýmy na svá vystoupení. V den D jsme se sešli v kulturním domě. Soutěžící byli skvělí, publikum vytvořilo bouřlivou atmosféru, která přilákala i další diváky včetně vyššího stupně. Všichni účinkující dostali krásné odměny.

Na nejvyšších příčkách se umístili:

1. místo -  Jirka Duroň (s písní „Pohoda“ – Kabát)

2. místo  Kamilka Matalová (s písní „Du hast“ – Rammstein),

3. místo Anička Stojakovič (s písní „Legenda o Mulen“) a Anetka Přibylová (s písní „World is mine“ - Hatsune Miku).

 

 

Ovoce a zelenina do škol