Republikové kolo Coca Cola Cupu

Po postupu se výběr děvčat 7. - 9. třídy zúčastnil REPUBLIKOVÉHO KOLO COCA – COLA CUPU ve fotbale na ZŠ Otická v Opavě. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti ZŠ Otická. Po vyrovnaném začátku a šancí na obou stranách se do vedení 1:0 nejprve dostaly domácí hráčky, naše děvčata však po drtivém náporu zaslouženě vyrovnaly, díky Nikole Chalupové na konečných 1:1. V tomto zápase nás několikrát podržela naše brankářka Maruška Kořínková. K druhému zápasu nastoupila domácí ZŠ Otická proti ZŠ Hornická z Hlučína a domácí hráčky vyhrály vysoko 6:0. Bylo jasné, že pokud budeme chtít postoupit do 3. kola turnaje budeme muset soupeřky z Hlučína porazit nejméně o 7 branek. To se nám bohužel nepodařilo a nakonec jsme nepostoupili. Naše hráčky poctivě trénovaly, v zápasech bojovaly a příkladně reprezentovaly naší školu, za což jim patří velký dík.

 

 

Ovoce a zelenina do škol