• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Přespolní běh 2019

Přespolní běh 2019

 

Dne 24.9.2019 se děti ze čtvrté a páté třídy zúčastnily přespolního běhu na Stříbrném jezeře v Opavě. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme se na závod těšili a podali co nejlepší výkon. Šestičlenné družstvo dívek se umístilo na 10. místě z 16-ti družstev. Nejlepší výkon podala Natálie Kurková, která doběhla na 39. místě z 90 děvčat. Složení – Natálie Kurková, Leontýna Malchárková, Barbora Lindovská, Tereza Slavíková, Karolína Losertová a Petra Hlávková. Šestičlenné družstvo chlapců se umístilo na 11. místě z 18-ti družstev. Neuvěřitelný výkon podal Danek Plachký z páté třídy, který doběhl jako 9. ze 108 chlapců! Složení družstva – Danek Plachký, David Trojančík, Dominik Král, Jakub Zahel, Štěpán Hajduk a Tomáš Škrabal.

Pavla Urbanská