• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Pohár starosty obce Slavkov ve volejbale

Pohár starosty obce Slavkov ve volejbale

 

Letošní 28. ročník Poháru starosty obce Slavkov ve volejbale se konal v sobotu 9. listopadu. Oproti minulému roku se jej opět zúčastnilo 5 družstev – „Rybáři, Orli, Škola, Mládežnická a Sokoli“, kteří postavili zcela nové družstvo. Samotný turnaj byl plný zvratů a herních překvapení, výkony všech mužstev byly víceméně vyrovnané. Na pátém místě se umístilo družstvo sokolů, kteří se letos teprve sehrávali. Na čtvrtém místě, po lítém boji, stanulo družstvo rybářů. Velkým překvapením turnaje bylo třetí místo kantorů, kteří dokázali ve vzájemném zápase pokořit i vítězné mužstvo. Druhé místo zaslouženě vybojovali orli a první místo si odnesla Mládežnická. Následovalo společné posezení u vynikajícího guláše, při němž byly probrány klíčové okamžiky samotného turnaje i taktika na příští rok.