• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Okresní turnaj ve vybíjené

Okresní turnaj ve florbalu

 

Dnes 10. 4. jsme se s žáky vydali na okresní turnaj ve vybíjené, do kterého jsme postoupili z prvního místa v okrskovém kole. Na turnaji bylo celkem 8 družstev. Losování rozhodlo o dělení do skupin. V naší skupině byla ZŠ Kylešovice, ZŠ Štítina a ZŠ Štěpánkovice. Hned první zápas s Kylešovicemi jsme bohužel prohráli. Můžu říct, že to byl nejtěžší soupeř. Kluci z Kylešovic mají přesné přihrávky a pořádnou ránu při vybíjení. Druhý zápas se Štítinou jsme zase naopak s přehledem vyhráli a třetí zápas se Štěpánkovicemi jsme také vyhráli. Vše vypadalo nadějně, že budeme postupovat do finále a bojovat o první místo. Jenže, bohužel pro nás, Štěpánkovice porazily Kylešovice. Tudíž jsme měly 3 týmy shodný počet bohů a rozhodovala minitabulka, kde jsme byli bohužel na třetím místě. Nakonec jsme hráli se ZŠ Englišovou o 5. – 6. místo. Při zápasu bylo jasně vidět, že jsme lepší. Kluci byli parádně rozehraní a Englišku položili ,,na lopatky“. Páté místo bylo tedy naše.

Všem klukům patří velká pochvala za pravidelné trénování a bezchybný, férový turnaj.

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol