• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Okresní soutěž mladých zdravotníků

Po mnohaměsíční přípravě ve zdravotnickém kroužku na Okresní soutěž mladých zdravotníků obsadilo naše družstvo za účasti dalších devíti škol krásné 2. místo! Školu reprezentovaly: Monika Lischková (kapitánka), Kristýna Mellarová, Marie Kořínková,Tereza Jochcová a  Tereza Rymanová. Soutěž zabrala celé dopoledne, porota byla velmi přísná, občas byly její výroky poněkud subjektivní. Naše dívky si však vedly výborně, na některých stanovištích přímo excelovaly. Blahopřeji k tak výraznému úspěchu a děkujeme  Danielovi Poštulkovi a Veronice Urbancové za přípravu dětí na tak významnou soutěž.

Jsme na všechny náležitě pyšní a vážíme si tak záslužné a důležité činnosti!

 

 

Ovoce a zelenina do škol