• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Okresní přehlídka pódiových skladeb

Na OKRESNÍ PŘEHLÍDKU PÓDIOVÝCH SKLADEB si Monteráčci připravili skladbu Sestřičky a pacienti.

Námět podpořený tematickou hudbou je z nemocničního prostředí. Kostýmy sestřiček a pyžama pacientů měly bouřlivý ohlas mezi početnými diváky, celkové pojetí se líbilo i porotě, takže děvčata opět dokázala z početného soutěžního pole postoupit do krajského kola. Strávila velmi příjemné odpoledne plné pohybu, mládí, rozzářených, veselých, ale také soustředěných tváří. Naše tanečnice podporovaly i ostatní skladbičky,  především rodiče a děti z naší MŠ se skladbou Mravenci, mažoretky a aerobičky z Vrchní, obdivovaly malinké holčičky, které předváděly rybičky v moři, a trochu se bály Duchů z Háje ve Slezsku. Skladbu nacvičily paní učitelka Martina Trojančíková a Michala Holešová.

 

 

Ovoce a zelenina do škol