• CHCEME DÁT NAŠIM DĚTEM PEVNÉ ZÁZEMÍ I KŘÍDLA


    Základní školA Slavkov

Okresní finále v atletickém čtyřboji

Okresní finále v atletickém čtyřboji

 

V úterý 18. září 2018 se uskutečnily v Opavě na Tyršově stadionu závody v atletickém čtyřboji 8. – 9. tříd. Závodu se zúčastnilo celkem 15 škol z okresu Opavu. Naše dívky ve složení: Elen Malchárková, Nikola Kosterová, Tereza Janků, Vendula Trojančíková a Denisa Schneidrová skončily na 10. místě.

Velkého úspěchu dosáhlo družstvo chlapců ve složení: Matěj Jaroš, Dominik Kubala, Filip Šenk, Filip Lhotský a Dominik Vícha, kteří skončili na nádherném 2. místě a postoupili do krajského finále, nestačili pouze na základní školu z Hlučína.

 

Nejlepších výkonů dosáhli:

Matěj Jaroš – celkové 2. místo mezi jednotlivci

Dominik Kubala – celkové 7. místo mezi jednotlivci

 

Velká pochvala všem našim žákům a žákyním za vzornou reprezentaci ZŠ a MŠ Slavkov.

 

 

 

Ovoce a zelenina do škol